/  /  /  / Karol Obiegły dyrektorem rozwoju sieci dealerskiej grupy VW
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Karol Obiegły dyrektorem rozwoju sieci dealerskiej grupy VW

Volkswagen Group Polska|
null
null

Ustępujący ze stanowiska dyrektora marki Volkswagen w Polsce Karol Obiegły w listopadzie bieżącego roku objął funkcję dyrektora działu rozwoju sieci dealerskiej wszystkich marek należących do grupy Volkswagena.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Karol Obiegły rozpoczynał swoją pracę w branży motoryzacyjnej w 1997 roku i był odpowiedzialny za rozwój sieci dealerskiej Volkswagena. Przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję dyrektora marki Volkswagen i to właśnie w tym czasie sprzedaż Volkswagena w Polsce sukcesywnie wzrastała.

Obecnie marka Volkswagen zajmuje drugą pozycję na rynku tuż za Skodą, należącą do Volkswagen Group Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama