/  /  /  / Inter Groclin Auto uszyje tapicerkę do multivanów Volkswagena
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Inter Groclin Auto uszyje tapicerkę do multivanów Volkswagena

PAP|
Volkswagen Multivan GP Highline
© Volkswagen
Volkswagen Multivan GP HighlineVolkswagen Multivan GP HighlineVolkswagen Multivan GP HighlineVolkswagen Multivan GP Highline

Spółka Inter Groclin Auto SA otrzymała od grupy Volkswagen AG zamówienie na dostawy tapicerki samochodowej dla multivanów. Wartość kontraktu to 16 mln euro.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jak poinformował rzecznik prasowy spółki Jerzy Pięta, rozpoczęcie dostaw planowane jest na III kwartał 2013 r. a umowa realizowana będzie do końca 2015 roku. Pięta podał, że nowy kontrakt zostanie wdrożony bez ponoszenia nakładów inwestycyjnych. "Krótki jak na branżę motoryzacyjną okres umowy wiąże się z przejęciem wolumenu zamówień dotychczasowych dostawców" - poinformował. Jak dodał, spółka przejmuje w ten sposób 80 proc. zamówień grupy Volkswagena w tym segmencie rynku.

Inter Groclin Auto SA to producent wyposażenia i akcesoriów samochodowych, zajmuje się także produkcją i projektowaniem wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. W swoich zakładach wytwarza m.in. fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, oraz poszycia foteli samochodowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama