/  /  /  /  / Polska: Volkswagen Touran z homologacją ciężarową
Volkswagen Touran

Volkswagen Touran GP

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Volkswagen Touran z homologacją ciężarową

Volkswagen|
null
null

W salonach Volkswagena dostępny jest Touran z homologacją ciężarową. Oferta dotyczy wszystkich dostępnych jednostek napędowych oraz trzech wersji wyposażenia. Cena pakietu „Business” wynosi 2.500 zł brutto.

Volkswagen Touran z homologacją ciężarową oferowany jest w połączeniu z wszystkimi trzema wersjami wyposażenia: Conceptline, Trendline i Highline. Klienci mogą wybierać także spośród trzech silników benzynowych (o mocy od 102 do 170 KM) oraz czterech wysokoprężnych (90 – 170 KM). Homologacja ciężarowa pozwala także na kupno samochodu z automatyczną skrzynią biegów DSG, siedmiostopniową w przypadku silników benzynowych oraz sześciostopniową dla jednostek TDI. Jedynym ograniczeniem jakie niesie ze sobą pakiet „Business” jest możliwość podróżowania w samochodzie maksymalnie pięciu osób, mimo konieczności zamówienia dodatkowych foteli w trzecim rzędzie.

Touran, nie licząc samochodów użytkowych, jest czwartym modelem Volkswagena, który uzyskał homologację ciężarową. Wcześniej do sprzedaży wprowadzone zostały Tiguan, Passat Variant oraz Polo.

Podobnie jak w przypadku pozostałych modeli, także lista wyposażenia dodatkowego Tourana zawiera bardzo atrakcyjne pakiety. Między innymi dostępny jest „Pakiet 490”, który kosztuje 490 zł i zawiera lakier metaliczny, autoalarm z niezależnym zasilaniem i funkcją dozoru wnętrza, podgrzewane przednie fotele i dysze spryskiwaczy, czujnik zmierzchu z funkcją Coming/Leaving Home, czujnik deszczu oraz automatycznie przyciemniane wewnętrzne lusterko wsteczne.
Odnośniki
Pliki do pobrania
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama