/  /  /  /  / CENY | Nowego Golfa Varianta można już kupić za 65 490 złotych
Volkswagen Polo

Volkswagen Polo

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

CENY | Nowego Golfa Varianta można już kupić za 65 490 złotych

null
© Volksswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Gama modelu Volkswagen Golf VII na polskim rynku wzbogaca się o nową wersję nadwoziową typu kombi. Nowy Golf Variant w wersji bazowej kosztuje od 65 490 złotych.

Wersja bazowa VW Golfa kombi to model skonfigurowany według specyfikacji poziomu Trendline, wyposażony w silnik benzynowy 1.2 TSI o mocy 85 KM. Kierowca zmienia biegi za pomocą manualnej przekładni pięciostopniowej.

Zamawiając auto w wersji wyposażeniowej Trendline, można również otrzymać samochód wyposażony w jednostkę wysokoprężną. Jest to konstrukcja 1.6 TDI-CR z filtrem cząstek stałych. Moc silnika wynosi w tym wypadku 90 KM. Cena? Zaczyna się od 75 390 złotych.

Volkswagen Golf VII cennik

Mierzący 4562 mm długości, Volkswagen Golf Variant jest o 307 mm dłuższy od wersji hatchback. Auto oferuje bagażnik o pojemności do 605 litrów (licząc do wysokości oparcia tylnej kanapy), a przy załadunku do parcia przednich siedzeń i po dach jest to maksymalnie 1620 litrów (poprzednik: 1495 litrów).

Na zewnątrz kombi do wysokości zakończenia przednich drzwi ma taką samą linię jak tradycyjny Golf. Między słupkami B a D wyraźnie zaznacza się sylwetka typowa dla wszystkich Golfów Variantów. Stylistom udało się po raz pierwszy przenieść charakterystyczny kształt słupka C z klasycznego Golfa na słupek D Varianta, przy czym „trzecie” okno boczne optycznie stanowi część słupka D.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama