/  /  /  /  / Volkswagen Passat Alltrack coraz bliżej premiery
Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Volkswagen Passat Alltrack coraz bliżej premiery

Volkswagen|
null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W kwietniu do oferty marki Volkswagen na polskim rynku dołączy wyczekiwany z zainteresowaniem model Volkswagen Passat Alltrack. Oto świeża porcja zdjęć prezentujących to auto.

W kwietniu bieżącego roku do oferty marki Volkswagen na polskim rynku dołączy model Volkswagen Passat Alltrack. Jest to uterenowiona wersja Passata Variant z napędem na cztery koła.

Samochód po raz pierwszy zaprezentował się szerokiej publiczności z okazji grudniowych targów motoryzacyjnych w Tokio. Można zakładać, że Passat Alltrack stanowić też będzie ważny element ekspozycji marki Volkswagen podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie, który rusza w pierwszych dniach marca.

W zamyśle niemieckiej marki, Passat Alltrack stanowić ma uzupełnienie luki w gamie produktowej między tradycyjnym Passatem Variant a modelemi typu SUV takimi jak Tiguan. Samochód można łatwo poznać dzięki takim elementom jak nowe zderzaki oraz poszerzone nadkola i progi, a także zwiększony prześwit.

Volkswagen Passat Alltrack będzie dostępny z dwoma silnikami benzynowymi TSI do wyboru (moc 160 KM lub 210 KM), a także z dwoma wysokoprężnymi jednostkami TDI (140 KM lub 170 KM).

Obie najmocniejsze wersje Alltrack (TDI 170 KM i TSI 210 KM) będą wyposażone seryjnie w stały napęd na wszystkie koła 4Motion i dwusprzęgłową przekładnię (DSG). Dla Passata Alltrack z silnikiem TDI 140 KM napęd na wszystkie koła będzie oferowany opcjonalnie.

Jak wynika z danych producenta, wersja Passat Alltrack z silnikiem TDI o mocy 140 KM zużywa średnio 5,7 l/100 km (150 g/km CO2); wersja TDI o mocy 170 KM spala natomiast 5,8 l/100 km (152 g/km CO2).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama