/  /  /  /  / Polska: Passat Variant z homologacją ciężarową
Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Passat Variant z homologacją ciężarową

Kulczyk Tradex|
DSC_2435.JPG
© SAMAR
DSC_2435.JPG

Ofertę Volkswagena wzbogacił Passat Variant z homologacją ciężarową. Samochód dostępny jest z silnikami 2.0 TDI o mocy od 110 do 170 KM z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Istotnym elementem oferty jest fakt, że ciężarowy Volkswagen Passat jest samochodem pięcioosobowym.

Cena pakietu Business, który gwarantuje homologację ciężarową, wynosi 2 049 zł netto (2 500 zł brutto). Pakiet Business dostępny jest dla wszystkich wersji wyposażenia Passata: Trendline, Comfortline oraz Highline. Klienci mogą wybierać także rodzaj skrzyni biegów pomiędzy manualną i automatyczną.

Ofertę wyposażenia Volkswagena Passata wzbogacają bardzo atrakcyjne pakiety wyposażenia. Pozostają one dostępne również dla klientów decydujących się na zakup samochodów z homologacją ciężarową. Największym zainteresowaniem cieszy się jak dotąd „Pakiet 1190”, w którego skład wchodzą: czujniki parkowania z przodu i z tyłu, światła przeciwmgielne, komputer pokładowy MFA Plus, kierownica multifunkcyjna, system radiowy RCD 510 z ośmioma głośnikami i zmieniarką płyt, reflektory bi-ksenonowe ze spryskiwaczami oraz rolety szyb tylnych.

W cenie 1190 zł brutto klienci otrzymują wyposażenie warte 16 200 zł.

Volkswagen Passat cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. W obecnej wersji jest dostępny od kwietnia 2005 roku i dzięki dobrej polityce cenowej nieustannie znajduje się w czołówce sprzedaży w swoim segmencie. Samochód zdobył również uznanie w branży flotowej, kilkukrotnie był wybierany flotowym samochodem roku w swojej kategorii w Europie i w Polsce. W naszym kraju takim wyróżnieniem uhonorowano Passata w 2007 oraz 2009 roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volkswagen Passat