/  /  /  /  / Nowy Passat jeszcze wzmocni VW
Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowy Passat jeszcze wzmocni VW

VW, informacja własna|

W pierwszym półroczu VW znów zajął pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych marek na niemieckim rynku flotowym. Już podczas jesiennych targów w Paryżu zaprezentuje się Passat po zmianach modernizacyjnych.

Mimo trudnej koniunktury Grupie Volkswagen udało się zwiększyć dostawy modeli realizowane dla klientów flotowych w Niemczech. W pierwszym półroczu liczba rejestracji przypadających na auta koncernu w omawianym sektorze (firmy użytkujące powyżej 10 pojazdów) wyniosła łącznie 77 122 egzemplarzy wobec 74 772 sztuk w analogicznym okresie rok wcześniej (+3,1%).

Najpopularniejszą marką był Volkswagen, na którego przypadło w omawianym okresie 46 170 rejestracji. Ranking najpopularniejszych modeli otwiera znów VW Passat, natomiast na miejscu trzecim jest VW Golf.

Według wiarygodnych źródeł, Volkswagen czyni już ostatnie przygotowania do premiery modelu Passat po zmianach modernizacyjnych. Samochód zadebiutuje podczas najbliższej wystawy w Paryżu, gdzie zaprezentuje się szerokiej publiczności prawdopodobnie w dwóch wersjach nadwoziowych: jako sedan oraz kombi.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volkswagen Passat