/  /  /  /  / Volkswagen Jetta - Nie miałeś jeszcze okazji go dotknąć? Zobacz go razem z nami!
Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Volkswagen Jetta - Nie miałeś jeszcze okazji go dotknąć? Zobacz go razem z nami!

(2012-04-27 16:11)
Volkswagen Jetta 2011
© IBRM Samar
Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011Volkswagen Jetta 2011

Zawartość serwisu samar.pl powiększyła się o nowy materiał zdjęciowy prezentujący Volkswagena Jetta. Przygotowano ok. 160 zdjęć prezentujących auto z zewnątrz oraz jego wyposażenie wewnętrzne. Materiał został przygotowany w oparciu o wersję Comfortline, z silnikiem benzynowym o pojemności 1.2l, dysponującym mocą 105KM, z manualną skrzynią biegów oraz napędem na przednie koła. Podstawowa cena auta w tej konfiguracji wynosi 73 290 PLN.

Obecnie samochód ten jest sprzedawany w promocyjnej  wersji Comfortline Optimum z dodatkowym pakietem wyposażenia w cenie 72 780 PLN.

Zdjęcia auta dostępne są w kilku miejscach serwisu:

Zdjęcia porównawcze umożliwiające porównanie z modelami konkurencyjnymi wyglądu zewnętrznego oraz elementów wyposażenia wewnętrznego znajdują się w PORÓWNYWARCE SAMOCHODÓW

Wykorzystując ZALETOMIERZ można dowiedzieć się, czym pozytywnym różni się Volkswagen Jetta od modeli konkurencyjnych.

Zdjęcia wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego, w tym elementów wyposażenia opcjonalnego znajdują się w KATALOGU MODELU oraz KONFIGURATORZE umieszczonym przy wybranej wersji modelu.

W serwisie dostępne są również GALERIE ZDJĘĆ związane z modelem.

Aby zobaczyć opis Volkswagena Jetta, aktualne ceny oferowanych wersji, ewentualne akcje promocyjne, można wykorzystać poniższe linki:
Opis Volkswagena Jetta
Aktualny cennik
Promocje oferowane przez producenta

Publikacje na temat Volkswagena Jetta zawarte w serwisie samar.pl, można znaleźć w zakładce WIADOMOŚCI.

Prezentowany materiał zdjęciowy chociaż nie zastąpi spotkania "na żywo" z modelem, pozwala jednak na dogłębne jego poznanie. Spotkanie osobiste możliwe jest w autoryzowanej sieci dealerskiej, gdzie można również uzyskać informację na temat obowiązującej ceny i aktualnych promocji, ceny prezentowane w serwisie samar.pl nie stanowią bowiem oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter poglądowy. Adresy działających w Polsce dealerów można znaleźć na stronie samaru pod adresem: SIEĆ AUTORYZOWANYCH DEALERÓW MARKI Volkswagen.

Wykorzystując zdjęcia, opis i artykuły zawarte w naszym serwisie będą mieli Państwo unikalną możliwość poszerzenia wiedzy na temat Volkswagenba Jetta. Po lekturze pozostanie tylko wizyta u dealera, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, zajęcie miejsca w fotelu kierowcy i być może pierwsza przejażdżka.

Finał tej "wycieczki" to być może decyzja o ewentualnym zakupie tego samochodu.

Życzymy powodzenia!

Już wkrótce pojawią się kolejne artykuły z kategorii "W obiektywie SAMARu". Serdecznie zapraszamy do lektury.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama