/  /  /  /  / Nowe modele Optimum
Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe modele Optimum

Volkswagen|

W ofercie specjalnej marki Volkswagen obok Polo pojawiły się także Golf i Jetta w wersji Optimum. Modele te są bogato wyposażone i mają korzystniejszą cenę niż dotychczas.

Wszystkie modele dostępne są także z atrakcyjną ofertą finansowania: kredytem 50/50 0% i ubezpieczeniem 2,9%.

Golf Optimum wyposażony jest w ESP, ABS, ASR i MSR z asystentem podjazdu, klimatyzację Climatic, podgrzewane fotele przednie oraz system radiowy z odtwarzaczem CD, mp3 i 8 głośnikami. Większe bezpieczeństwo w Golfie Optimum to zasługa siedmiu poduszek powietrznych oraz czujników parkowania z przodu i z tyłu, z funkcją wizualizacji na ekranie radia. W standardowym wyposażeniu dostępny jest także komputer pokładowy, autoalarm, spryskiwacze reflektorów i automatycznie obniżane, przy włączonym biegu wstecznym lusterko zewnętrzne po stronie pasażera.

To wszystko oferuje VW Golf Optimum w cenie już od 28 740 zł z kredytem 50/50 0%.

Kolejny model Volkswagena dostępny w specjalnej wersji Optimum to Jetta. Z kredytem 50/50 0% można ją mieć już za 33 690 zł.

Jetta w tej wersji posiada sześć poduszek powietrznych, systemy ESP, ASR, ABS, MSR z asystentem podjazdu oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu, z funkcją wizualizacji na ekranie radia. W Jetta Optimum wyposażona jest w także w klimatyzację Climatic, podgrzewane fotele, komputer pokładowy, system radiowy z odtwarzaczem CD, mp3 i 8 głośnikami, spryskiwacze reflektorów i automatycznie obniżane przy włączonym biegu wstecznym lusterko zewnętrzne po stronie pasażera, a także autoalarm.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama