/  /  /  /  / Gwiazdy już testują nowego VW Golfa
Volkswagen Golf

Volkswagen Golf VII

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Gwiazdy już testują nowego VW Golfa

Volkswagen|
null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnull

Na malowniczym Szmaragdowym Wybrzeżu na Sardynii Volkswagen powitał w piątek grupę znanych osób ze świata kultury. Kompozytor i piosenkarz Chris de Burgh z córką Rosanną przybyli z Irlandii, aby przetestować nowego Golfa.

Na Sardynii pojawili się także szwajcarscy muzycy Dieter Meier i Boris Blank z grupy Yellow, którzy wcześniej skomponowali utwór na światową premierę Golfa.

Wśród gości byli również niemieccy aktorzy i kierowcy Volkswagenów Peter Lohmeyer, Helmut Zierl oraz prezenterka telewizyjna Tamara von Nayhauss.

Okazją do zaproszenia gości była międzynarodowa prezentacja prasowa nowego Golfa (29 września do 24 października). W tym czasie około 1 400 dziennikarzy z całego świata będzie miało okazję sprawdzić nowego Golfa w akcji i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o nowościach technicznych i właściwościach nowego Volkswagena.

"Nowy Golf bardzo mi się podoba - powiedział po przejechaniu pierwszych kilometrów najnowszym modelem Volkswagena na Sardynii Chris de Burgh. Jego najnowszy album akustyczny "Home" zawiera 14 skomponowanych przez niego ballad.

Podczas trasy promującej ten album, obejmującej całą Europę, muzyk będzie podróżował Volkswagenem.

Nowy Volkswagen Golf już w sprzedaży

Także jego córce, Rosannie Davison bardzo spodobał się design nowego Golfa: "Wygląda bardzo elegancko i stylowo - powiedziała modelka, którą nieraz można było podziwiać na okładkach wielu magazynów.

W 2003 roku Rosanna została 52. Miss World i była pierwszą Irlandką, która zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata.

Także niemieckie gwiazdy polubiły nowego Golfa: "Jeździ się nim super - stwierdził Peter Lohmeyer, a Helmut Zierl dodał: "Golf jest i pozostanie kultowym autem".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama