/  /  /  /  / Volkswagen sprzedaje auta po programie pracowniczym
Volkswagen CC

Volkswagen CC

Zmień
Segment
Emisja CO2
Żużycie paliwa
 

Volkswagen sprzedaje auta po programie pracowniczym

Volkswagen Bank Polska|

Ruszyła sprzedaż samochodów marki Volkswagen, które brały udział w programie pracowniczym Volkswagen Benefit. Na aukcje trafiają modele Golf Hatchback, Golf Variant oraz Caddy. Samochody oferują obecnie wybrane salony dealerskie w takich miastach jak Warszawa, Lubin oraz Poznań.

Wszystkie auta są z rocznika 2011, były użytkowane przez 6 miesięcy, mają przebieg poniżej 9 000 km i posiadają gwarancję.

Pierwsze samochody z programu pracowniczego są już sprzedawane na aukcjach prowadzonych przez Volkswagen Bank. Do końca bieżącego roku planowana jest sprzedaż 300 aut, a w 2012 roku polski rynek może zasilić nawet 1 200 kolejnych samochodów.

"Jest to pierwsza tego typu regularna akcja sprzedażowa organizowana na tak dużą skalę w Polsce. Klienci coraz częściej szukają w salonach aut powystawowych lub właśnie po programie pracowniczym - mówi Maciej Zwiewka, ekspert ds. finansowania samochodów używanych w Volkswagen Bank Polska.

"Nasza akcja to świetna okazja, by kupić prawie nowy samochód z pewnego źródła i w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dla wszystkich, którzy planują zakup samochodu używanego, Volkswagen Bank Polska przygotował specjalną ofertę finansową obejmującą zarówno kredyt ratalny, jak i kredyt 50/50".

Pierwszy na rynku kredyt 50/50 bez odsetek na auta używane

Wszystkie samochody wystawiane na aukcjach posiadają 1,5-roczną gwarancję z możliwością przedłużenia o kolejne 1,5 roku.

Co istotne, przez 6 miesięcy każde auto było użytkowane przez jednego pracownika koncernu Volkswagena.

W ramach akcji sprzedażowej samochodów po programie pracowniczym, w salonach dealerskich będzie można znaleźć bogato wyposażone modele marki Volkswagen:
• Golf Trendline 1.4 80 KM
• Golf Comfortline 1.4 TSI 122 KM
• Golf Highline 1.6 TDI 105 KM
• Golf Variant Comfortline 1.4 TSI 122 KM
• Golf Variant Highline 1.6.TDI 105 KM
• Caddy Trendline 1.6 TDI 102 KM
• Caddy Comfortline 1.6 TDI 102 KM

Samochody po programie pracowniczym oferują wybrane placówki dealerskie Volkswagena w następujących miastach:
- Poznań (KPI Auto Premium oraz firma Rzepecki-Mroczkowski)
- Lubin (firma Świtoń-Paczkowski)
- Warszawa (KPI Auto Viva)

"Tak zwane samochody „popracownicze” cieszą się ogromną popularnością nabywców w Europie Zachodniej. Szczególnie w Niemczech nabywcy dokładnie kalkulują spadek wartości nowych samochodów i wybierają chętniej tzw. 'Jahreswageny' czy 'Dienstwageny', unikając tym samym największego spadku wartości aut w pierwszym roku eksploatacji - mówi Maciej Zwiewka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama