/  /  /  /  / Tak wygląda Volkswagen Cross Caddy
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy GP

Zmień
SegmentKombi VanLekkie dostawcze / VanLekkie dostawcze / Furgonetki
Emisja CO2---
Żużycie paliwa---
 

Tak wygląda Volkswagen Cross Caddy

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnull

W pierwszych miesiącach przyszłego roku na rynku zadebiutuje model Volkswagen Cross Caddy. Auto, które dostępne jest w wersji na pięciu lub siedmiu pasażerów, bazuje na odmianie wyposażeniowej Trendline.

Elementami wyróżniającymi VW Cross Caddy są m.in. czarne osłony nadkoli i progów drzwiowych. Od dołu zderzak przedni i tylny zakończony jest plastikową, srebrną osłoną. Samochód wyposażono w 17-calowe koła typu Canyon oraz opony w rozmiarze 205/50 R 17.

Klienci mogą zamówić auto w kolorze zielonym Viper Green, znanym z gamy VW Scirocco, lub w jednej z ośmiu innych wersji.

W kabinie pasażerskiej uwagę zwraca m.in. dwukolorowa tapicerka przednich foteli i kontrastujące poszycie drzwi, jak również kierownica obszyta skórą ze ściegiem z nici srebrnej na gałce dźwigni zmiany biegów i dźwigni hamulca ręcznego.

Nowy Volkswagen Cross Caddy oferuje szeroką gamę jednostek napędowych TSI, TDI oraz na gaz ziemny i LPG, o wachlarzu mocy między 86 a 170 KM. Samochód można zamówić z przekładnią DSG i napędem 4Motion.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volkswagen Caddy