/  /  /  /  / Pięć nagród flotowych dla Volkswagena
Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy GP

Zmień
SegmentKombi VanLekkie dostawcze / VanLekkie dostawcze / Furgonetki
Emisja CO2---
Żużycie paliwa---
 

Pięć nagród flotowych dla Volkswagena

Volkswagen Group Polska|
null
© Volkswagen
null

Grupa Volkswagena zdominowała grono zwycięzców Profesjonalnego Testu Flotowego. Celem testu jest dostarczenie rzetelnych informacji na temat samochodów spełniających wymagania flotowe oraz wybrania Auta Flotowego 2012 w segmentach B, C, D, premium oraz w segmencie małych i dużych aut dostawczych o DMC do 3,5 tony.

Na siedem kategorii w sześciu zwyciężył samochód z koncernu Volkswagena, samochody z logiem VW na masce zajęły 3 pierwsze miejsca oraz 2 trzecie, w dwóch kategoriach triumfowała Skoda, w jednej Audi.

W segmencie C najlepszym samochodem okazał się Volkswagen Golf, w segmencie D na trzecim miejscu znalazł się Passat. Wyniki okazały się wielkim sukcesem marki Volkswagen Samochody Użytkowe, gdyż niemal wszystkie modele tej marki zostały nagrodzone. Caddy został wybrany najlepszym samochodem w grupie małych aut dostawczych. W zestawieniu dużych samochodów użytkowych wygrał Transporter, Crafter w tej grupie zajął trzecie miejsce.

Nagrody odebrał Marcin Wysocki, kierownik ds. kluczowych klientów: "Taka ilość wyróżnień dla aut marki Volkswagen bardzo cieszy. Tym bardziej, że na ostateczne wyniki miały wpływ nie tylko testy praktyczne, ale także analiza całkowitych kosztów użytkowania. Dzięki takim testom z każdym rokiem powiększa się grono klientów flotowych Volkswagena. Jest to sygnał, że warto mieć auta naszej marki we flocie firmowej".

W Polsce rośnie sprzedaż Volkswagena

Profesjonalny Test Flotowy zorganizowany został przez magazyn FlotaAutoBiznes oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych. Auta do testu zostały nominowane przez środowisko osób zarządzających flotami firmowymi za pośrednictwem ankiet, wstępnie oceniano ponad 140 samochodów.

Pojazdy, które uzyskały najwięcej głosów, zakwalifikowano do wzięcia udziału w teście praktycznym i analizie kosztów. Testującymi byli fleet-managerowie, którzy przez dwa dni sprawdzali samochody. Dokładnej analizie poddali ceny zakupu, ceny części eksploatacyjnych, częstotliwość przeglądów, zużycie paliwa itp.

Podczas części praktycznej samochody sprawdzano w warunkach naturalnych: na odcinkach miejskim i pozamiejskim, w sumie trasa liczyła ponad 40 kilometrów. Oceniano między innymi design, komfort podróży, sposób prowadzenia, użyteczność przestrzeni ładunkowej, przyspieszenie oraz spalanie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volkswagen Caddy