/  /  /  / Wyniki marki Volkswagen Samochody Użytkowe
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Wyniki marki Volkswagen Samochody Użytkowe

null
© Volkswagen
null

W ciągu pierwszych trzech kwartałów tego roku marka Volkswagen Samochody Użytkowe uzyskała stabilny poziom sprzedaży, osiągnąwszy łącznie wolumen na poziomie około 406 600 dostarczonych pojazdów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Osiągnięty w omawianym okresie wolumen jest gorszy od tego sprzed roku o 0,7%. Z powyższego dostawy na rynku europejskim (bez uwzględnienia Niemiec) wyniosły 119 600 egzemplarzy (-1,2%), jednak trzeba podkreślić ogólnie trudne warunki rynkowe panujące w tej części świata.

Z drugiej strony pozytywny bilans wykazują dostawy marki zrealizowane na rynku Ameryki Południowej, gdzie sprzedaż zwiększyła się w stosunku rocznym o prawie 10% (118 800 egzemplarzy).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama