/  /  /  / Samochody z Poznania najlepsze dla flot
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Samochody z Poznania najlepsze dla flot

Volkswagen Poznań|
null
© Volkswagen
null

W plebiscycie Fleet Awards, organizowanym przez magazyn Flota, Volkswagen Caddy został wybrany najlepszym samochodem flotowym roku 2013 w kategorii małych samochodów flotowych.

Plebiscyt miał na celu wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowanych zostało prawie 80 samochodów. Rywalizacja odbyła się w dwóch etapach: głosowanie internetowe i Wielki Test Flotowy. Do głosowania upoważnieni byli managerowie firmowych parków samochodowych. Swoje głosy oddawali w 25 różnych kategoriach. Łącznie oddanych zostało ponad 105 000 głosów.

Wielki Test Flotowy odbył się na warszawskim Bemowie. Jurorzy testowali samochody na profesjonalnie przygotowanym torze. Oceny przyznawane były w skali 1-10 według sześciu kryteriów specjalnie opracowanych przez magazyn Flota.

Branża flotowa w Polsce wybrała najlepszych w roku 2013

Również w organizowanym przez wydawcę magazynu Fleet plebiscycie Fleet Derby 2013 poznański Caddy zwyciężył w kategorii mały samochód dostawczy.

"Konkurencja w tym segmencie jest bardzo duża, tym bardziej cieszy fakt, że jurorzy docenili Volkswagena Caddy, samochód, który produkowany jest w Polsce - powiedział Wojciech Balcerek, regionalny kierownik sprzedaży marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Sprawdź listę zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2013

W tegorocznej edycji konkurowało ze sobą ponad 80 samochodów flotowych przyporządkowanych do 16 kategorii zatwierdzonych przez partnera testu (Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego).

Samochody zostały ocenione przez 108 jurorów, wśród których znaleźli się dziennikarze motoryzacyjni, przedstawiciele takich instytucji jak PSM, ITS, Automobilklub Polski czy ZPL, PIM, PZPM oraz fleet-managerowie.

W obydwu plebiscytach nagrodę otrzymał również produkowany w Hanowerze model Volkswagen T5 Multivan.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama