/  /  /  / Promocyjna oferta finansowania na Volkswagena
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Promocyjna oferta finansowania na Volkswagena

Volkswagen Bank Polska|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen Bank Polska przygotował we współpracy z Volkswagen Group Polska nową ofertę finansowania dedykowaną samochodom marki VW. Klienci mogą skorzystać m.in. z Kredytu niska rata 3,99%, AutoKredytu oraz leasingu na atrakcyjnych warunkach.

Marka Volkswagen jest wiceliderem pod względem liczby rejestracji nowych samochodów osobowych w Polsce zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W pierwszej połowie bieżącego roku zarejestrowano łącznie 13 631 samochodów marki Volkswagen (według danych IBRM Samar), co oznacza ponad 19-proc. wzrost w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Od lipca klienci salonów Volkswagena mogą skorzystać z nowej, promocyjnej oferty finansowania aut producenta z Wolfsburga.

"Promocyjna oferta Volkswagen Bank Polska została przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów. Atrakcyjne rozwiązania finansowe znajdą zarówno osoby, które podczas wyboru kierują się niską miesięczną ratą, możliwością elastycznego zakończenia kontraktu, jak również łączną sumą opłat i długim okresem finansowania - mówi Michał Dyc, dyrektor departamentu sprzedaży i współpracy z dealerami w Volkswagen Bank Polska.

"Marka Volkswagen jest również bardzo popularna wśród przedsiębiorców, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć atrakcyjnego produktu leasingowego".

W jaki sposób sfinansować zakup nowego Volkswagena?
Kredyt niska rata 3,99% to klasyczny kredyt ratalny z niskim oprocentowaniem nominalnym i okresem finansowania aż do 84 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 3,99% (okres finansowania: 12, 24, 36 i 48 miesięcy) oraz 4,99% (okres finansowania: 60, 72 i 84 miesiące).

Z omawianego kredytu może skorzystać każdy, kto posiada wkład własny w wysokości już od 10% wartości samochodu. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które kierują się przede wszystkim ceną i/lub długim okresem finansowania.

W omawianym kredycie dostępne są wszystkie samochody osobowe Volkswagen z rocznika 2013 z wyjątkiem modelu Touareg oraz Golf A7 Variant.

Klienci, którym zależy na niskiej miesięcznej racie, mogą skorzystać z nowości w postaci AutoKredytu. Oprócz niskiej raty produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe.

Klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 4,99%.

Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 m-cy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 30%) oraz limit rocznego przebiegu (20 000 lub 30 000 km rocznie).

Kredyt wygodna spłata 3x33%, 4x25%, 5x20% przeznaczony jest dla osób, które dysponują środkami w wysokości już od 20% wartości samochodu i chcą podzielić spłatę kapitału na wygodne roczne raty z malejącymi odsetkami.

Atutem tego akurat kredytu jest niskie oprocentowanie nominalne wynoszące 4,99%. Co ważne, pozostaje ono na niezmienionym poziomie przez cały okres finansowania.

Kredyt dostępny jest w wariantach:
- 3x33% (przy wkładzie własnym 33% wartości auta i dwóch ratach rocznych);
- 4x25% (przy wkładzie własnym 25% wartości auta i trzech ratach rocznych);
- 5x20% (przy wkładzie własnym 20% wartości auta i czterech ratach rocznych).

Dla klientów, którzy są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska natomiast przygotował Kredyt wygodna spłata 2x50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

Coś dla przedsiębiorców
W nowej ofercie Volkswagen Bank Polska dostępny jest także Leasing 107% niska rata, dzięki któremu można korzystać z firmowego Volkswagena przy optymalnych miesięcznych ratach ustalonych w zależności od wysokości wpłaty własnej i okresu leasingowania.

Całkowita suma opłat 107% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%.

Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową od 1 do 19%.

Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy wspólnie z Volkswagen Group Polska oferują także nową promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla nowych samochodów marki Volkswagen: stawka ubezpieczenia wynosi 1% lub 1,4% (w zależności od wybranego pakietu) i łączy się z ofertą finansową Volkswagen Bank Polska.

Nowa oferta finansowa dedykowana marce Volkswagen obowiązuje do 31 sierpnia.

W ofercie Volkswagen Bank Polska można sfinansować wszystkie nowe samochody osobowe marki Volkswagen z wyjątkiem modeli VW Touareg oraz Golf A7 Variant.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama