/  /  /  / Agencja K2 wygrała przetarg VW
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Agencja K2 wygrała przetarg VW

VGP|
null
© Volkswagen
null

Rozstrzygnięto przetarg na kompleksową obsługę internetową dla modeli osobowych i użytkowych, należących do marki Volkswagen. Najlepszą ofertę przedstawiła agencja K2.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Przez najbliższe trzy lata agencja K2 będzie odpowiadać za działania on-line realizowane dla kilkunastu modeli samochodów osobowych i użytkowych Volkswagena, w tym za opracowanie strategii i koncepcji obecności marek online, stałą obsługę serwisów volkswagen.pl i vwuzytkowe.pl, wykonanie stron produktowych oraz realizację kampanii sprzedażowych i promocji.

Do zadań K2 należeć będzie również kreacja i produkcja materiałów reklamowych oraz prowadzenie kanału marek na YouTube.

Wspólne działania firm rozpoczęły się w listopadzie bieżącego roku. Obecnie K2 pracuje nad realizacją swojej pierwszej kampanii dla Volkswagena, dotyczącej akcji wyprzedażowej.

"Do współpracy poszukiwaliśmy solidnego partnera, z potwierdzonymi kompetencjami w szeroko pojętym obszarze interactive. Agencja K2 przekonała nas równą formą, jaką zaprezentowała na każdym etapie i w każdym aspekcie procesu przetargowego. Była to forma z najwyższej półki - skomentował Wojciech Tomaszkiewicz, dyrektor marki Volkswagen.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama