/  /  /  /  / Poznaj nowe modele Toyoty
Toyota Yaris

Toyota Yaris

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena42 900 zł - 77 900 zł (aktualizacja: 2017-05-09)
Emisja CO275 g/km - 103 g/km
Żużycie paliwa3,3 L/100km - 4,6 L/100km
 

Poznaj nowe modele Toyoty

Samar.pl|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W ramach realizacji planu globalnego rozwoju koncernu w najbliższych latach europejski pion Toyoty otrzymał większą samodzielność od japońskiej centrali. Powinno to zaowocować przyspieszeniem procesów decyzyjnych oraz przygotowaniem oferty, która jeszcze lepiej będzie dostosowana do oczekiwań klientów mieszkającym na Starym Kontynencie.

Według wiarygodnych źródeł, model Toyota Auris kolejnej generacji w przeciwieństwie do poprzednika będzie oferować w gamie również wersję nadwoziową kombi. Nowy kompakt marki pojawi się zapewne w roku 2012 lub 2013.

Tegoroczną nowością, na której sukces handlowy bardzo liczy Toyota, jest z pewnością debiut model Yaris III generacji. Dodajmy, że zapisy na listy rezerwacyjne nowego Yarisa trwają w Polsce od połowy lipca. „Samochód zgodnie z oczekiwaniami cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, mimo że nie można go jeszcze zobaczyć u dealerów - podkreślają przedstawiciele importera. „Najczęściej wybierany jest pięciodrzwiowy Yaris 1.33 w wersji wyposażeniowej Sol. Kolejne najbardziej popularne wersje to Prestige i Dynamic. Wszystkie zamówione do tej pory samochody wyposażone są w innowacyjny system Toyota Touch, obsługujący za pomocą 6-calowego ekranu dotykowego szereg przydatnych funkcji: kamerę cofania, Bluetooth do telefonu i odtwarzacza zewnętrznego, czy rozbudowane statystyki podróży”.

W przyszłym roku gamę nowego Yarisa uzupełni ponadto wersja wyposażona w napęd hybrydowy. Egzemplarze trafiające na rynek europejski dostarczać będzie zakład we francuskim Valenciennes. Decyzja ta jest elementem realizowanej przez Toyotę strategii przewidującej zastosowanie napędu hybrydowego w coraz większej liczbie modeli.

Co ciekawe, planem koncernu do 2020 roku jest wprowadzenie wersji hybrydowej dla każdego modelu Toyoty i Lexusa sprzedawanego na rynkach europejskich.

Według naszych ustaleń, kolejnym nowym produktem w gamie marki ma być zmodernizowana wersja Toyoty Avensis, którą poznamy zapewne jeszcze w tym roku. W porównaniu z samochodem obecnie dostępnym w ofercie zmiany mają być dość poważne.

Ponadto Toyota pracuje również nad ostateczną wersją modelu opartowego na projekcie FT-86, którego realizacja wyraża powrót emocji i pasji firmy w konstruowaniu samochodów sportowych.

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i na forum dyskusyjnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama