/  /  /  / Zamówienie na 2 000 hybrydowych Yarisów
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Zamówienie na 2 000 hybrydowych Yarisów

null
© Toyota
null

W grudniu francuski urząd zamówień publicznych UGAP poinformował o planach pozyskania łącznie 2 000 egzemplarzy modelu Toyota Yaris w wersji hybrydowej.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Samochody zostaną przekazane do eksploatacji na okres dwóch lub czterech lat. Hybrydowy Yaris wyróżnia się w swoim segmencie niską emisją CO2, która według danych producenta nie przekracza średnio 80 g/km.

Jednym z czynników decydujących o wyborze oferty hybrydowej Toyoty Yaris był też fakt, że samochód ten powstaje we francuskich zakładach koncernu w Valenciennes.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama