/  /  /  / Trzydzieści aut w siedem dni
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Trzydzieści aut w siedem dni

Toyota Carter|
null
© Toyota Carter
null

30 samochodów sprzedanych klientom indywidualnym zaledwie w tydzień! Tak dobry rezultat rocznikowej wyprzedaży samochodów w Toyota Carter Gdańsk to najlepsze dopełnienie bardzo dobrego roku 2013.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jeżeli nic się nie zmieni, Carter sprzeda w tym roku 400 samochodów. Dla porównania, w ubiegłym roku było ich 326 egzemplarzy.

"Toyota Carter Gdańsk nie jest średnim dealerem i specjalizuje się w kliencie indywidualnym. Nie sprzedajemy wielkich flot do jednostkowych partnerów. Nasz klient jest wymagający i wymaga często wielotygodniowej pracy, dlatego 400 samochodów będzie naprawdę wielkim sukcesem - mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

"Nasi klienci to w większości osoby związane ze stacją dealerską. Stąd większość ze sprzedanych tu samochodów trafi do nas na serwis".

Trzydzieści pojazdów sprzedanych w ramach wyprzedaży pozwala firmie już podjąć się próby małej statystyki: większość samochodów z wyprzedaży, które znalazły klientów w Toyota Carter Gdańsk, to dosyć bogate wersje, które kupiły osoby już od pewnego czasu zdecydowane na dany model. W tym przypadku były to przeważnie hybrydowe Aurisy.

Mniejsza grupa klientów to osoby, które czekały na promocję, żeby zamiast innej marki mieć wymarzoną Toyotę. Tutaj prym wiedzie Yaris i Auris Classic; cena 49 900 złotych skusiła wielu klientów, wiec dostępność tego pojazdu topnieje najszybciej. Tradycyjnie dominują stonowane kolory, choć coraz więcej osób decyduje się na klasycznie biały kolor nadwozia.

"Patrząc jak szybko nikną stoki, można się spodziewać, że w nowym roku nie będzie już w czym wybierać, dlatego zachęcamy wahających się jeszcze klientów do jak najszybszej decyzji, gdyż niedługo ich wymarzonej Toyoty z rocznika 2013 może już po prostu nie być - podsumowuje Maja Lesińska.

Toyota Carter Gdańsk to najstarszy pomorski dealer Toyoty, sprzedający auta japońskiej marki od 32 lat.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama