/  /  /  / Toyota Katowice z nagrodą Ichiban i Dealer Roku
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Toyota Katowice z nagrodą Ichiban i Dealer Roku

null
null

Punkt dealerski Toyota Katowice został zdobywcą nagrody Ichiban 2013, która uchodzi za bardzo prestiżową w sieci dealerskiej tej marki na terenie Europy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Konkurs Ichiban jest przeprowadzany co roku wśród około 2 500 stacji dealerskich Toyoty w Europie. W oparciu o złożone kryteria badana jest satysfakcja klientów z usług, które świadczą dealerzy zarówno w dziedzinie sprzedaży samochodów, jak i obsługi posprzedażnej. Konkurs jest jednym z elementów strategii Toyoty „Całkowite zadowolenie klienta”.

Jednocześnie firma dealerska MG Centrum Sp. z o.o., do której należą salony autoryzowane marki Toyota właśnie w Katowicach oraz w Częstochowie, może pochwalić się zdobyciem tytułu Dealera Roku 2012 w sieci Toyota Motor Poland.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama