/  /  /  / DEALERZY | Toyota Dobrygowski dostarczyła wypożyczalni Panek nowe Toyoty Yaris
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

DEALERZY | Toyota Dobrygowski dostarczyła wypożyczalni Panek nowe Toyoty Yaris

Toyota Dobrygowski|
null
© Toyota Dobrygowski
null

3 czerwca sieć wypożyczalni samochodów Panek S.A. odebrała z firmy Toyota Dobrygowski ostatnią partię z 30 zamówionych samochodów Toyota Yaris.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Według badań oraz raportów, jakie przeprowadziliśmy przed dwoma laty, zamawiając w Toyota Dobrygowski 75 samochodów tej marki, po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wzbogacenie naszej floty o Toyoty Yaris, gdyż samochody te odznaczają się niewielkim zużyciem paliwa, niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacyjnymi - wyjaśnia Maciej Panek, prezes zarządu Panek S.A.

"Obsługujemy rocznie ponad 20 000 klientów. Są to zarówno osoby prywatne, jak i korporacje. Dokładamy wszelkich starań, aby wynajem aut w wypożyczalni Panek kojarzył się z fachową i sprawną obsługą, a przede wszystkim z doskonale przygotowanymi pojazdami, wśród których znajduje się duża flota samochodów marki Toyota. Jej dostarczenie, serwisowanie i obsługę powierzyliśmy firmie Toyota Dobrygowski CorpoCars Management z Lubina".

Zamówienie kolejnej partii samochodów z firmy Toyota Dobrygowski CorpoCars Management jest wynikiem długoletniej współpracy, bowiem już dwa lata temu dział flotowy Toyota Dobrygowski dostarczył do wypożyczalni Panek ponad 75 samochodów tej marki.

Przekazanie odbyło się w trzech miejscach Polski, ponieważ firma Panek zadecydowała, że część samochodów musi zostać wydana w Warszawie, część na Górnym Śląsku, a ostatnia partia w Lubinie.

"Wszystkie dostawy zostały zrealizowane zgodnie z wcześniej określonym terminem i zgodnie z ustaloną specyfikacją wyposażenia zamówionych samochodów - podkreśla Bogdan Smyk, manager działu flotowego Toyota Dobrygowski.

"Wysoka jakość obsługi działu flotowego Toyota Dobrygowski oraz standardy i doświadczenie serwisowe działu operacyjnego w serwisowaniu samochodów marki Toyota, jak i ostatnio otrzymany przez Dobrygowski sp. zo.o., po raz trzeci z rzędu tytuł "Dealera Roku" pozwalają nam być pewnym, że zarządzanie naszymi pojazdami firmowymi oddaliśmy w dobre ręce - dodaje Maciej Panek.

Sieć wypożyczalni samochodów Panek S.A., która posiada ponad 500 pojazdów oraz 34 punkty wynajmu w całej Polsce, stawia ją w pierwszym szeregu w branży rent a car.

Dobrygowski Sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy Toyota działający na terenie Dolnego Śląska. Już 1 października firma otwiera jeden z największych w Polsce salonów samochodowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama