/  /  /  / Oto cena nowej Toyoty RAV4 w Polsce
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Oto cena nowej Toyoty RAV4 w Polsce

TMPL|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Przy wyposażeniu standardowym przewyższającym ofertę innych SUV-ów na polskim rynku, ceny nowej Toyoty RAV4 w wersji z silnikiem Diesla 2.0 D-4D będą rozpoczynały się od 96 900 zł.

Nowa generacja RAV4 została zaprojektowana w oparciu o platformę Avensisa, dzięki czemu samochód wyraźnie zyskuje na przestronności wnętrza i pojemności bagażnika (547 litrów). Długość całkowita wzrośnie względem poprzednika o 20 cm, a rozstaw osi o 10 cm.

Wśród cech wyróżniających RAV4 na rynku nadal pozostanie zwrotność, która mimo większych rozmiarów zewnętrznych będzie porównywalna z kompaktowym Aurisem.

W modelu RAV4 zadebiutuje silnik Diesla D-4D o pojemności 2-litrów i mocy 124 KM, wyróżniający się wysokim momentem obrotowym 310 Nm dostępnym już od 1600 obr./min., dającym dobrą dynamikę, oraz niskim zużyciem paliwa na poziomie zaledwie 4,9 l/100 km (dane fabryczne).

Nowości Toyoty podczas Geneva Motor Show 2013

W wyposażeniu standardowym RAV4 znajdzie się m.in. klimatyzacja, system audio, 7 poduszek powietrznych, systemy stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji, światła do jazdy dziennej typu LED, system wspomagający podjazdy pod wzniesienia czy system Bluetooth.

Dostępne będą także nowe elementy wyposażenia takie jak elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika, system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu czy automatyczne światła drogowe.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama