/  /  /  / Orange Polska wybiera samochody Toyota Auris Hybrid
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Orange Polska wybiera samochody Toyota Auris Hybrid

TMP|
null
© Auris
null

30 najlepszych handlowców Orange zostało nagrodzonych nowymi pojazdami służbowymi, którymi są Toyoty Auris Hybrid. Hybryda Toyoty wyróżnia się niskim całkowitym kosztem eksploatacji i najwyższym komfortem użytkowania.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na początku bieżącego roku podpisano kontrakt między firmami Toyota Motor Poland i Orange Polska na zakup 30 egzemplarzy Toyoty Auris Hybrid. Samochody będą wykorzystywane przez najlepszych handlowców Orange.

W maju odbyło się uroczyste przekazanie floty, w którym uczestniczyli wszyscy przyszli użytkownicy pojazdów oraz przedstawiciele Toyota Motor Poland i Orange Polska.

Orange jest trzecią firmą z dużą flotą pojazdów w Polsce, która wybrała samochody hybrydowe Toyoty. W maju 2012 roku odbyło się przekazanie floty Priusów dla firmy Janssen, a w październiku floty hybrydowych Yarisów dla Providenta.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kontraktów flotowych, o wyborze technologii hybrydowej zadecydowały niskie zużycie paliwa oraz niski całkowity koszt utrzymania pojazdu. Istotnym parametrem okazały się także czynniki wizerunkowe i wysoki komfort użytkowania, m.in. automatyczna skrzynia biegów, która jest standardowym elementem napędu hybrydowego Toyoty.

Orange Polska od kilku lat stara się minimalizować wpływ działalności firmy na środowisko naturalne. Zakup samochodów Toyoty z napędem hybrydowym jest kontynuacją programu działań proekologicznych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama