/  /  /  / Bosch nagrodzony przez Toyotę
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Bosch nagrodzony przez Toyotę

Robert Bosch|

Już po raz czwarty firma Bosch otrzymała najważniejsze wyróżnienie przyznawane dostawcom przez Toyota Motor Corporation. W ten sposób jeden z czołowych producentów samochodów docenił wyjątkową jakość usług świadczonych przez firmę Bosch w 2012 roku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Toyota wyróżniła firmę Bosch za stały proces doskonalenia, globalną współpracę, zwłaszcza w obszarze jakości i komunikacji, sprawne procedury podczas wprowadzania produktów seryjnych oraz optymalizację kosztów.

Nagrodę Gobal Contribution Award Toyota przyznała firmie Bosch także w latach 2003, 2004 i 2011.

Wręczenie nagród odbyło się podczas dorocznej konferencji dostawców zorganizowanej w centrum kongresowym Nagoya.

"Jesteśmy dumni z wyróżnienia, które traktujemy jako wyraz uznania dla zaangażowania naszych pracowników - powiedział Volkmar Denner, prezes zarządu spółki Robert Bosch GmbH, który w imieniu Grupy Bosch przyjął nagrodę Global Contribution Award z rąk prezesa Toyoty, Fujio Cho.

"Bosch konsekwentnie pracuje nad tym, aby umacniać swoją wiodącą pozycję w dziedzinie technologii i także w przyszłości wprowadzać na rynek innowacyjne produkty wysokiej jakości - dodał Denner.

W 2013 roku Bosch otrzymał także nagrodę Superior Value Improvement Award za opracowanie konkurencyjnego pod względem ceny układu stabilizacji toru jazdy (ESP).

Kompaktowy i lekki układ ESP w optymalny sposób spełnia rosnące wymagania stawiane technologiom bezpieczeństwa.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama