/  /  /  /  / Limitowana wersja Toyoty Avensis
Toyota Hilux

Toyota Hilux

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Pick-up
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Limitowana wersja Toyoty Avensis

TMP|
null
© Toyota
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

Od połowy września Toyota Motor Poland wzbogaca ofertę modelu Avensis o edycję specjalną Emotion oraz modelu Hilux o edycję specjalną Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu otrzymują atrakcyjne pakiety stylistyczne nadwozia.

Avensis Emotion będzie dostępny bez dopłaty do dotychczasowych wersji wyposażeniowych, natomiast Hilux Adventure za dopłatą jedynie 1 900 zł. Pakiet stylistyczny Avensisa ma wartość 12 000 zł, a Hiluxa 17 000 zł.

Toyota Avensis Emotion
Od początku bieżącego roku Toyota Avensis znalazła w Polsce niemal 3 000 klientów, będąc najpopularniejszym samochodem segmentu D na naszym rynku. Kolejny w rankingu sprzedaży Volkswagen Passat traci do Avensisa ponad 200 sztuk, a następny Ford Mondeo ponad 500 sztuk (dane za okres styczeń-sierpień 2012).

Siłę zmodernizowanego Avensisa potwierdza 20-proc. wzrost sprzedaży w 2012 roku przy stabilnym poziomie całego segmentu.

Edycja specjalna Avensis Emotion podkreśla dynamikę modelu, dodając do dotychczasowego wyposażenia atrakcyjne elementy stylistyczne nadwozia:
• felgi 17" Pitlane Toyota Motor Sport w kolorze czarnym,
• poszerzenia progów bocznych Toyota Motor Sport,
• spojler dolny tylnego zderzaka Toyota Motor Sport,
• elementy chromowane: listwa wlotu powietrza, listwy boczne, listwa na tylnym zderzaku, końcówka wydechu.
   
Toyota Avensis Emotion będzie dostępna wyłącznie w nadwoziu Wagon, z wyposażeniem Sol i pakietami Biznes i Plus z nawigacją, czyli najbardziej popularnym wyborem polskich klientów modelu.

Wszystkie elementy edycji Emotion mają wartość 12 000 zł. W ramach edycji specjalnej będą dostępne w salonach Toyoty w Polsce bez dopłaty do regularnych wersji Avensisa.

Toyota Hilux Adventure
Podobnie jak Avensis, również Hilux jest liderem swojego segmentu w Polsce. Od stycznia 2012 roku Hilux okazuje się najchętniej wybieranym pick-upem nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Wprowadzona we wrześniu przez Toyota Motor Poland wersja Hilux Adventure podkreśla najsilniejsze cechy modelu. W jej skład wchodzą:
• przednia osłona zderzaka,
• zabudowa przedziału bagażowego przygotowana przez renomowaną firmę ARB.

Dzięki praktycznej i bardzo atrakcyjnej stylistycznie zabudowie ARB, Hilux zyskuje nie tylko na wszechstronności wykorzystania, ale także na wyglądzie nadwozia. Osłona przedniego zderzaka znajdzie zastosowanie w jeździe terenowej.

Wersja Adventure będzie dostępna do Hiluxa 3.0 D-4D SR5 zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Elementy edycji Adventure mają wartość 17 000 zł. W ramach edycji specjalnej będą dostępne w salonach Toyoty w Polsce za dopłatą jedynie 1 900 zł. To daje korzyść dla klienta na poziomie 15 100 zł.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama