/  /  /  /  / Nowa Toyota Auris kombi zadebiutuje w Paryżu!
Toyota GT 86

Toyota GT 86

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena129 900 zł - 143 900 zł (aktualizacja: 2017-06-01)
Emisja CO2164 g/km - 180 g/km
Żużycie paliwa7,1 L/100km - 7,8 L/100km
 

Nowa Toyota Auris kombi zadebiutuje w Paryżu!

Toyota|
null
© Toyota
nullnullnullnullnull

Podczas jesiennej wystawy w Paryżu szerokiej publiczności zaprezentuje się nadwozie kombi kompaktowego Aurisa nowej generacji, o nazwie Touring Sports. Model ten będzie pierwszym w Europie samochodem segmentu C z trzema dostępnymi rodzajami napędu.

Podczas tegorocznego salonu motoryzacyjnego w Paryżu Toyota zaprezentuje ofensywę modelową w popularnym w Europie segmencie samochodów kompaktowych. Najważniejszymi premierami koncernu będzie nowy Auris, nowy Auris Touring Sports oraz nowe Verso.

Nowy Auris
Toyota Auris, która zadebiutuje podczas salonu motoryzacyjnego w Paryżu, jest początkiem ofensywy koncernu na rynku samochodów kompaktowych w Europie. Zupełnie nowy model wyraża dążenia Toyoty do projektowania bardziej dynamicznych i przyciągających uwagę pojazdów. Stylistyka zewnętrzna jest bardziej wyrazista, wnętrze wyższej jakości, a jednostki napędowe bardziej efektywne i dynamiczne.

Flagową technologią dostępną w nowym modelu od pierwszego dnia debiutu będzie napęd hybrydowy. Zakładany udział wersji z tym rodzajem napędu w całkowitej sprzedaży Aurisa w Europie wynosi 33%. Pozostałą część sprzedaży będą stanowiły tradycyjne silniki benzynowe i Diesla.

W styczniu nowa Toyota Auris w polskich salonach

Zmodernizowany układ hybrydowy nowego Aurisa osiągnie najwyższą efektywność spośród wszystkich napędów dostępnych w samochodach kompaktowych w Europie. Na każdy gram emisji CO2 przypada 1,5 KM.

Nowy Auris Touring Sports
W Paryżu zaprezentowane zostanie także nadwozie kombi kompaktowego Aurisa, o nazwie Touring Sports. Model ten będzie pierwszym w Europie samochodem segmentu C z trzema dostępnymi rodzajami napędu: silnikami benzynowymi, Diesla oraz układem hybrydowym.

Auris Touring Sports jest kolejnym krokiem Toyoty w upowszechnianiu technologii hybrydowej, oferując wszechstronne wnętrze i dynamiczne nadwozie wraz z najbardziej efektywnym napędem na rynku.

Nowe Verso
Rozwinięciem oferty pojazdów kompaktowych na rynku europejskim będzie zmodernizowany minivan Verso. Stylistycznie model upodobni się do Yarisa, Avensisa i nowego Aurisa. Wewnątrz zaprezentowane zostaną materiały wyższej jakości, a pod maską znajdzie się zmodernizowany silnik Diesla 2.0 D-4D.

Yaris Trend
Yaris Trend będzie wyróżniał się spośród pozostałych wersji modelu elementami stylistycznymi nadwozia oraz atrakcyjnymi detalami wykończenia wnętrza. Wersja prezentowana w Paryżu będzie skierowana do młodszych grup klientów ceniących sobie styl i atrakcyjny wizerunek samochodu.

Linia akcesoriów do Toyoty GT86: TRD Perfomance
Uzupełnieniem stoiska Toyoty w Paryżu będą akcesoria do sportowego modelu GT86 z linii Toyota Racing Development Performance (TRD). Wśród prezentowanych elementów znajdą się pakiety stylistyczne nadwozia, wnętrza oraz komponenty mechaniczne.

Elementy te nie będą łączone w pakiety. Każde akcesorium TRD będzie można nabyć osobno.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama