/  /  /  /  / Co Toyota pokaże na targach Genewa 2013?
Toyota GT 86

Toyota GT 86

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena129 900 zł - 143 900 zł (aktualizacja: 2017-06-01)
Emisja CO2164 g/km - 180 g/km
Żużycie paliwa7,1 L/100km - 7,8 L/100km
 

Co Toyota pokaże na targach Genewa 2013?

null
© Toyota
nullnullnull

Nowa Toyota RAV4 oraz Auris II w wersji nadwoziowej kombi będą główną atrakcją na stoisku japońskiej marki podczas wiosennych targów motoryzacyjnych w Genewie, które ruszają w pierwszych dniach marca. Będzie też zapowiedź GT86 kabrio.

Toyota RAV4 nowej generacji, dzięki której japońska marka chce wrócić do ścisłej czołówki segmentu kompaktowych SUV w Europie, pojawi się na polskim rynku już w marcu. Jak zapowiada japoński producent, nowa RAV4 to pojazd jeszcze bardziej rodzinny i wszechstronny niż jej poprzednicy, o całkowicie nowym wyglądzie nadwozia i z licznymi nowinkami technicznymi.

Tak wygląda nowa Toyota RAV4

Goście odwiedzający targi w Genewie będą też mieli okazję zobaczyć z bliska wersję kombi nowej Toyoty Auris, która będzie nosić oznaczenie Auris Touring Sports. Ten z kolei model pojawi się w Polsce we wrześniu bieżącego roku. Przy okazji szwajcarskiej wystawy poznamy wszystkie szczegóły technicznie oraz dane specyfikacyjne Aurisa kombi.

Toyota zapowiada, że premierze kombi będzie towarzyszył projekt Auris Touring Sports Black.

Powrót Toyoty do segmentu C kombi

Bardzo ciekawie zapowiada się genewska premiera jeszcze jednej Toyoty. Będzie to koncepcyjny model FT86 Open Concept, który może zapowiadać ewentualne pojawienie się w gamie odmiany kabriolet. Japoński koncern nie ukrywa, że podczas szwajcarskiej wystawy firma  zbierać będzie opinie szerokiej publiczności na temat tego pomysłu. Równocześnie trwają testy z udziałem egzemplarzy prototypowych tego auta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama