/  /  /  /  / Toyota Dyna do sprawdzenia w serwisie
Toyota Dyna

Toyota Dyna New

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Toyota Dyna do sprawdzenia w serwisie

UOKIK|

Jak poinformowała firma Toyota Motor Poland Company, wybrane egzemplarze modelu Toyota Dyna mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Toyota Motor Poland Company, wybrane egzemplarze modelu Toyota Dyna (auta wyprodukowane w okresie od 20 października 2006 r. do 30 listopada 2007 w Japonii) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną.

Polega ona na możliwości uszkodzenie przewodu recyrkulacji spalin, powodując nieszczelność i wydostawanie się spalin do otoczenia, co może wpłynąć na niespełnienie standardów w tej dziedzinie i/lub pęknięcie elementów mocujących przewód paliwowy w układzie wtrysku paliwa. W skrajnych przypadkach mogłoby to spowodować nieszczelność i wydostawanie się paliwa na zewnątrz.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 359 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer zadeklarował, że pierwsi właściciele aut są informowani listownie o sytuacji i zapraszani do autoryzowanych stacji obsługi w celu sprawdzenia, czy w danym aucie występuje opisana wyżej wada, i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Toyota Motor Poland Company Limited  (adres: ul. Konstruktorska 5, 02-673 Warszawa; tel.: 22 449 05 00, faks: 0-22 449 05 05; e-mail: klient@toyota.pl; www.toyota.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Toyota Dyna