/  /  /  /  / Pierwsze wrażenia po premierze nowej Toyoty Corolli
Toyota Corolla

Toyota Corolla

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Pierwsze wrażenia po premierze nowej Toyoty Corolli

Toyota Bońkowscy|
null
© Toyota Bońkowscy
nullnullnull

W miniony weekend miała miejsce premiera modelu Toyota Corolla w nowym wcieleniu. Kolejna generacja jest kontynuacją legendy modelu, która trwa już 47 lat. Najlepiej sprzedający się samochód na świecie (łącznie około 40 mln sztuk od 1966 roku) doczekał się swojej 11. odsłony.

Tak duży sukces został osiągnięty dzięki filozofii wdrożonej już przy tworzeniu pierwszej Corolli. Podejście to zakłada konstruowanie samochodów o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności, które spełnią oczekiwania kierowców w każdym kraju na świecie.

Po polskiej premierze w salonach Toyoty wydaje się, że również najnowsza wersja Corolli przypadła do gustu klientom. "Wygląd samochodu to rzecz subiektywna i zazwyczaj opinie są różne, ale w tym przypadku auto podobało się wszystkim. Skojarzenia z Corollą to niezawodność i praktyczność. Teraz te niepodważalne zalety zyskały nowe „opakowanie” - mówi Monika Szlafka, kierownik działu marketingu w firmie dealerskiej Toyota Bońkowscy.

Klienci najbardziej zwracali uwagę na nowoczesną stylistykę, która pasuje do aut aktualnie debiutujących na rynku, a równocześnie jest dostosowana do innych, nowych modeli Toyoty. "Samochód jest odbierany jako bardzo elegancki i stylowy - zauważa Monika Szlafka. "Również dobrze odebrane zostały estetycznie wkomponowane światła LED do jazdy dziennej".

Cennik Toyota Corolla

We wnętrzu Corolli uwagę przyciągały starannie dobrane materiały i wysoka jakość elementów wykończenia. "Osobom, które odwiedziły nasz salon, podobała się czytelna deska rozdzielcza, poprowadzona w jednej linii. Oprócz elementów wyglądu zwracali uwagę również na względy praktyczne: ergonomię wnętrza, większy bagażnik oraz dużą przestrzeń dla pasażerów, również tych na tylnej kanapie - wylicza Monika Szlafka.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama