/  /  /  /  / Jakie auta lubią europejscy kierowcy?
Toyota Aygo

Toyota Aygo

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Jakie auta lubią europejscy kierowcy?

JD Power & Associates|
null
null

Oto ciekawe zestawienie modeli, które cieszą się największym zadowoleniem użytkowników w takich krajach jak Niemcy, Francja oraz Wielka Brytania. Uwagę zwraca sukces m.in. modeli marki Toyota, Skoda, Mercedes oraz Honda.

Autor: Rafał Żaglewski

Oto ciekawe zestawienie modeli, które cieszą się największym zadowoleniem użytkowników w takich krajach jak Niemcy, Francja oraz Wielka Brytania. Sondaż przeprowadziła znana firma analityczna JD Power & Associates, przyznając punkty w takich kategoriach jak jakość i stylistyka samochodu, satysfakcja z usług serwisowych, a także koszty eksploatacji pojazdu.


Jako jedyny ze wszystkich ocenionych w zestawieniu modeli, Toyota Aygo uplasowała się na pierwszym miejscu we wszystkich z trzech krajów objętych badaniem (kategoria: auta miejskie).


Po dwa pierwsze miejsca mają natomiast na koncie takie auta jak Toyota Prius (klasa wyższa-średnia), Mercedes-Benz CLK (auta sportowe) oraz Skoda Roomster (MPV).

Inne marki kilkakrotnie wymieniane w powyższym zestawieniu najlepszych modeli to Audi, BMW, Citroen, Honda, Mazda, MINI, Nissan,Volkswagen i Volvo.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama