/  /  /  / Toyota Hilux może być wadliwa
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Toyota Hilux może być wadliwa

UOKIK|

Generalny importer samochodów marki Toyota w Polsce poinformował, że niektóre egzemplarze Toyoty Hilux mogą mieć usterkę fabryczną. W związku z tym zdecydowano się przygotować stosowaną akcję serwisową.

Otóż w niektórych samochodach Toyota Hilux z pojedynczą kabiną, wyposażonych w wykładzinę skrzyni ładunkowej, stwierdzono możliwość niewłaściwego montażu elementów mocowania tej wykładziny. W rezultacie, podczas jazdy z dużą prędkością występuje ryzyko rozłączenia mocowania i oddzielenia się wykładziny od skrzyni ładunkowej.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest łącznie 137 sztuk Toyoty Hilux (patrz TUTAJ).

Właściciele samochodów są zapraszani listownie do autoryzowanych stacji obsługi w celu sprawdzenia pojazdów i dokonania bezpłatnej wymiany elementów mocujących.

Naprawa obejmuje również możliwość wymiany wykładziny, jeśli uległa ona uszkodzeniu na skutek zbyt małej wytrzymałości mocowania.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Toyota Motor Poland Company Limited sp. z o.o. (adres: ul. Konstruktorska 5, 02-673 Warszawa; tel.: 22 449 05 00, faks: 22 449 05 05; e-mail: klient@toyota.pl; www.toyota.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama