/  /  /  / Mariusz Fyrstenberg wybiera Toyotę RAV4
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mariusz Fyrstenberg wybiera Toyotę RAV4

TMP|
null
© Toyota
null

Mariusz Fyrstenberg, polski tenisista odnoszący sukcesy w grze podwójnej, wybierając nowy samochód zdecydował się na najnowszą Toyotę RAV4. Zawodnik od lat jeździ samochodami tej marki, doceniając ich jakość, trwałość oraz komfort i bezpieczeństwo podróży.

Mariusz Fyrstenberg od ponad 10 lat występuje z Marcinem Matkowskim jako polska para deblowa na kortach prestiżowych imprez tenisowych na całym świecie. Zdobyli w sumie 14 tytułów, wygrywając w turniejach najwyższej rangi, oraz 22 razy dochodzili do finałów największych turniejów.

Od 2006 roku sportowcy utrzymują się nieprzerwanie w pierwszej dziesiątce rankingu deblistów ATP. Najwyższe, czwarte miejsce uzyskali na koniec 2010 roku. Fyrstenberg i Matkowski są także wielokrotnymi polskimi olimpijczykami. Brali udział w igrzyskach w Atenach, Pekinie i Londynie. W Pekinie doszli do ćwierćfinału, co było najlepszym wynikiem tej dyscypliny sportu w historii igrzysk.

Wybierając nowy samochód, Fyrstenberg zwracał uwagę na markę o najlepszej reputacji i udokumentowanej jakości oraz szukał modelu o dużej wszechstronności i wysokim poziomie bezpieczeństwa, sprzyjającego aktywnemu trybowi życia. Dlatego wybór padł na najnowszą Toyotę RAV4.

Fyrstenberg podkreśla, że od lat pasjonuje się samochodami, nie będąc w tym odosobniony wśród innych tenisistów: "Wielu zawodników zarabia duże pieniądze i codziennie widzę, jakimi autami jeżdżą. Muszę powiedzieć, że cała reprezentacja w tenisie interesuje się autami, rozmawiamy o tym w szatni".

Markę Toyota Fyrstenberg darzy szczególnym zaufaniem: "Najnowsza RAV4, którą teraz będę jeździł, nie jest moją pierwszą Toyotą w życiu, więc tak się przywiązałem, że chyba już tak na zawsze zostanie. Ja jestem bardzo wygodnym człowiekiem, więc lubię jak jest komfortowo. W RAV4 szczególnie podoba mi się wszechstronność tego samochodu, olbrzymie wnętrze oraz eleganckie wykończenie, a szczególnie białe przeszycie wzdłuż całej deski rozdzielczej".

Toyota RAV4 jest najczęściej wybieranym  w Polsce klasycznym SUV-em, z liczbą ponad 1 900 zarejestrowanych egzemplarzy od początku roku. Na całym świecie najnowsza generacja RAV4 okazała się wielkim hitem, wzbudzając zainteresowanie klientów, które przekroczyło możliwości produkcyjne fabryk.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama