/  /  /  / Dealer Toyoty szuka 100 osób do pracy we Wrocławiu
Toyota

Toyota

Zmień
Toyota to marka aut, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation, jeden z największych producentów samochodów na świecie. W 2006 r. sprzedał ponad 8,8 mln modeli tej marki. Toyota znajduje się wśród 10 najlepszych światowych przedsiębiorstw na liście Fortune Global 500.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dealer Toyoty szuka 100 osób do pracy we Wrocławiu

Toyota Dobrygowski|
null
© Toyota
null

Odmieniane we wszystkich możliwych przypadkach i stosowane we wszystkich możliwych konfiguracjach słowo "kryzys" bryluje w każdej branży. Nie wszystkich jednak recesja i zastój spowolniły. Na Dolnym Śląsku w zupełnej przeciw-fazie działa firma Toyota Dobrygowski, która 1 października otwiera jeden z największych w Polsce salonów samochodowych i już teraz poszukuje do pracy prawie 100 osób.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Spadek sprzedaży nowych samochodów czy zmniejszenie liczby serwisowanych aut (o czym świadczą ogólnopolskie raporty branżowe) nie przeszkodziły firmie Toyota Dobrygowski w inwestowaniu w podwrocławskiej Długołęce. Wielomilionowa inwestycja jest już w fazie realizacji, a planowane otwarcie obiektu nastąpi w czwartym kwartale bieżącego roku.

Salon Toyota Wrocław Dobrygowski został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Na powierzchni 4000 m2 zlokalizowanych będzie aż 20 stanowisk obsługowych serwisu, dwie poczekalnie dla klientów, restauracja, centrum samochodów nowych i używanych, dział obsługi flotowej, dział kredytów i ubezpieczeń, dział blacharsko-lakierniczy oraz myjnia.

Mimo, iż salon zostanie otwarty dopiero 1 października, już od stycznia działa witryna internetowa uruchomiona na potrzeby kontaktów z mediami, rekrutacji oraz prezentacji usług oferowanych wrocławskim klientom.

A oferta już teraz jest bogata w korzyści:
1. Pakiet VIP, który wyróżnia tych, którzy zaufają firmie już teraz, możliwość umówienia się na prezentację i jazdę próbną wybranym modelem samochodu w dogodnym miejscu i dogodnym czasie,
2. Pakiet o nazwie "Serwis blacharsko-lakierniczy Door to Door", który w przypadku szkody komunikacyjnej gwarantuje, że Toyota Dobrygowski wszystko załatwi bezgotówkowo, zapewni samochód zastępczy, naprawi uszkodzony pojazd i dostarczy w wybrane miejsce,
3. Nowa oferta obsługi klientów flotowych, która będzie dostępna stacjonarnie na rynku wrocławskim, to kolejna niespotykana usługa świadczona w ramach programu Toyota CorpoCars Management.

Rekrutacja trwa
"Spowolnienie i stagnacja w polskiej gospodarce nie powstrzymuje nas przed rozwojem. Planujemy docelowo zatrudnić prawie 100 osób, co daje szansę na pobudzanie innowacyjności i przedsiębiorczości w okolicach Wrocławia. Szukamy kadry zarządzającej, doradców ds. sprzedaży samochodów, serwisantów, mechaników, lakierników, blacharzy itd. Pełna oferta rekrutacyjna znajduje się na naszej stronie w zakładce Rekrutacja - wyjaśnia Andrzej Miszkiwicz, dyrektor oddziału Toyota Wrocław Dobrygowski.

"Czekamy na ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów i nasze hasło: Toyota Wrocław Dobrygowski - Z pasją dla Ciebie!"
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama