/  /  /  / Odwiedź 7 cudów Polski z nowym Suzuki SX4
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Odwiedź 7 cudów Polski z nowym Suzuki SX4

SMP|
null
© Suzuki
null

Suzuki wspiera plebiscyt "7 nowych cudów Polski" przeprowadzany przez National Geographic Traveler. Oddając swój głos na jedno z 32 najciekawszych, a wciąż niewystarczająco znanych miejsc w Polsce, można wygrać nowego SX4 na weekend.

"Przez cały rok zwiedzamy Polskę, odkrywamy nowe atrakcje, szukamy miejsc magicznych i jeszcze nieodkrytych. Wszystko po to, by już po raz trzeci wytypować nominacje do plebiscytu 'Siedem nowych cudów Polski', z których czytelnicy wybiorą finałowe cuda. W tym roku postawiliśmy również na naturę i stworzyliśmy dodatkową kategorię specjalną 'Natura', w której prezentujemy najdziksze zakątki kraju - mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika National Geographic Traveler.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się drogą SMS-ową w dniach 24 czerwca do 30 września. Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu, otrzyma unikatowy "Przewodnik po 7 nowych cudach Polski", zawierający m.in. zdjęcia i opisy ubiegłorocznych zwycięzców plebiscytu.

Nowe Suzuki SX4 do kupienia od 69 900 złotych

Osoby, które swój głos uzupełnią uzasadnieniem swojego wyboru, wezmą dodatkowo udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody: 3 x weekend z samochodem Suzuki SX4 nowej generacji.

Nowy Suzuki SX4 został stworzony z myślą o ludziach aktywnych. To crossover stanowiący udane połączenie samochodu kompaktowego z rozwiązaniami stosowanymi w modelach terenowych (SUV). Nowatorskie nadwozie kryje obszerną i komfortową kabinę pasażerską oraz dużą przestrzeń bagażową (430 litrów pojemności).

Duży prześwit podwozia oraz zaawansowany napęd na 4 koła AllGrip zapewniają pewne pokonywanie trudniejszych tras. Cechy te sprawiają, że nowy SX4 jest idealnym kompanem wyjazdów i odkrywania ciekawych, a czasami trudno dostępnych miejsc w Polsce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama