/  /  /  / Dni otwarte w salonach Suzuki
Suzuki

Suzuki

Zmień
Suzuki Motor Corporation powstała w 1920 roku, choć pod tą nazwą istnieje dopiero od 1954 roku (wcześniej: Suzuki Loom Manufacturing Co.) Jest producentem samochodów i motocykli, a także silników elektrycznych, generatorów prądotwórczych, pomp wodnych, silników zaburtowych oraz instrumentów medycznych.
Dowiedz się więcej o marce
 

Dni otwarte w salonach Suzuki

Suzuki Motor Poland|
null
© Suzuki
null

W dniach 13-20 października Suzuki zaprasza do swoich salonów i serwisów na dni otwarte. Oferowane będą promocyjne ceny samochodów, a klienci będą mogli skorzystać z oferty przygotowania samochodu do zimy.

Z okazji dni otwartych w salonach Suzuki przez tydzień obowiązują promocyjne ceny samochodów. Wybierając np. model Suzuki SX4 2.0 z napędem 4x4 można zaoszczędzić aż 11 600 zł. W ofercie znajduje się gama samochodów z napędem 4x4 oraz popularny model Swift w wyjątkowej, dwukolorowej wersji Colorline.

Suzuki zachęca także do przygotowania samochodu do zbliżającej się zimy. Akcja potrwa od 13 października aż do końca listopada. Klienci za jedyne 99 zł będą mogli wymienić opony na zimowe oraz sprawdzić stan techniczny samochodu.

Dodatkowo, oferowane jest 20% rabatu na oryginalne części zamienne Suzuki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama