/  /  /  /  / Zima jest fajna
Suzuki SX4

Suzuki SX4

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Zima jest fajna

Suzuki Motor Poland|
null
© Suzuki
null

1 grudnia wystartowała akcja "Zima jest fajna z Suzuki". Przez najbliższe dwa miesiące para podróżników przemierzy samochodem SX4 ponad 5 000 kilometrów, odkrywając niezwykłe miejsca w Polsce i poznając interesujących ludzi.

А to wszystko po to, aby uwodnić, że „Zima jest fajna z Suzuki!” W ten sposób marka podkreśla swoją ofertę dla osób aktywnie spędzających wolny czas.

W trakcie dwumiesięcznej wyprawy uczestnicy (Kasia Jadaluk i Kuba Rybicki) samochodem Suzuki odwiedzi aż 18 polskich miejscowości. Licząca ponad 5 000 kilometrów trasa przebiegać będzie między innymi przez miasta: Gdańsk, Kartuzy, Wałcz, Toruń, Białowieża, Kruszyniany, Warszawa, Karpacz, Wrocław, Moszna, Zakopane, Podhale, Komańcza, Zakopane, Kazimierz Dolny oraz Olsztyn.

Podczas wyprawy para udowodni, że zima w Polsce nie jest nudna: dostarczy inspiracji do weekendowych wypadów, ciekawych miejsc do odwiedzenia i różnych aktywności do spróbowania (od konnych rajdów, przez jazdę na skuterach, nartach, aż po kąpiele z morsami).

Suzuki odnotowuje 12% wzrost sprzedaży

Samochód, którym podróżnicy będą się przemieszczać, to wszechstronny i komfortowy SX4 z napędem na 4 koła, stworzony z myślą o aktywnych i spragnionych przygód ludziach.

Crossover Suzuki efektywnie łączy w sobie zalety SUV-а i samochodu kompaktowego. Auto jest zwrotne, dynamiczne, ma przestronne wnętrze i precyzyjnie się go prowadzi. Dzięki inteligentnemu napędowi na 4 koła (i-AWD), kierowca za pomocą jednego przełącznika łatwo może wybrać napęd 2WD, przełączyć na tryb 4WD lub zdać się na tryb „Auto”, w którym komputer zadecyduje za niego o najbezpieczniejszym rozdziale napędu.

Auto seryjnie wyposażone jest w system stabilizacji toru jazdy ESP z kontrolą trakcji TC, 6 poduszek powietrznych, system ABS+EBD i wspomaganie hamowania awaryjnego BAS.

Wielką zaletą SX4 jest duży prześwit podwozia (19 cm), który na pewno docenią podróżnicy.

Relacje z trasy można na bieżąco śledzić na stronie Suzuki (www.suzuki.pl), w serwisie wp.pl: polskajestfajna.wp.pl oraz na Facebooku: Suzuki dla Aktywnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki SX4