/  /  /  /  / Robert Korzeniowski i nowe Suzuki SX4
Suzuki SX4 S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena66 900 zł - 106 900 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2113 g/km - 127 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 5,6 L/100km
 

Robert Korzeniowski i nowe Suzuki SX4

SMP|
null
© Suzuki
nullnullnull

Najnowszy crossover Suzuki, czyli SX4 po zmianach generacyjnych, został po raz pierwszy zaprezentowany w Polsce. Ambasadorem nowego modelu został 4-krotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej w Warszawie Suzuki Motor Poland po raz pierwszy w Polsce zaprezentowało najnowszy model. SX4 to nowoczesny crossover stworzony z myślą o ludziach aktywnych. Wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem, a także bardzo przestronną i komfortową kabiną pasażerską. Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie.

Połączenie najnowszej generacji napędu AllGrip (4WD) ze znakomitymi właściwościami jezdnymi znanymi z modelu Swift, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że nowy SX4 dostarcza wielu emocji i zapewnia wyjątkową przyjemność z codziennego użytkowania.

Ambasadorem nowego SX4 został czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. Ten znany sportowiec będzie wspierał działania komunikacyjne i reklamowe modelu Suzuki.

"Wybór ambasadora dla nowego crossovera Suzuki był dla nas oczywisty. Robert Korzeniowski doskonale uosabia filozofię marki "Suzuki Way of Life". Jest wybitnym sportowcem, ciekawą osobowością, a także propagatorem aktywnego i zdrowego stylu życia, który jest tak bliski marce Suzuki. Ponadto, pan Robert współpracował już wcześniej z Suzuki przy realizacji różnych projektów komunikacyjnych, dlatego bardzo chętnie rozszerzymy nasze wspólne działania - tłumaczy Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland.

Nowe Suzuki SX4 do kupienia od 69 900 złotych

Zadowolenia z zawiązanej umowy nie kryje także sam Robert Korzeniowski, który na co dzień będzie poruszał się crossoverem Suzuki. "Nowy SX4 jest doskonałym samochodem dla aktywnych. Dzięki imponującej przestrzeni kabinowej i bagażowej będę mógł nim swobodnie podróżować, mając ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Bardzo cenię także napęd na cztery koła, który pozwoli mi dojechać w trudne miejsca, a podwyższony prześwit umożliwia zaparkowanie nawet na wysokim krawężniku. Poza tym nowy SX4 wygląda naprawdę dobrze - z uśmiechem podsumowuje znany sportowiec.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama