/  /  /  /  / Nowy crossover Suzuki już w salonach
Suzuki SX4 S-Cross

Suzuki SX4 S-Cross

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Cena66 900 zł - 106 900 zł (aktualizacja: 2017-04-01)
Emisja CO2113 g/km - 127 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km - 5,6 L/100km
 

Nowy crossover Suzuki już w salonach

null
© Suzuki
null

Już w dniach 4-6 października w odbędzie się w sieci dealerskiej marki Suzuki akcja Dni Otwarte, promująca wprowadzenie na rynek nowego crossovera Suzuki SX4 S-Cross.

Jak podkreśla producent, SX4 S-Cross to nowoczesny crossover stworzony z myślą o ludziach aktywnych. Kabinę pasażerską zaprojektowano tak, aby zapewniać komfort nawet podczas bardzo długich podróży. Z kolei podwójnie przesuwny, przeszklony dach panoramiczny ma jedną z największych powierzchni dostępnych w tej kategorii.

Dzięki wymiarom nowego Suzuki SX4 S-Cross (4,300 mm długości całkowitej i rozstaw osi wynoszący 2,600 mm) pasażerowie mogą cieszyć się z bardzo przestronnej i wygodnej kabiny pasażerskiej. Przednie fotele zostały zaprojektowane tak, ale zapewnić jak największą przestrzeń na kolana pasażerów siedzących z tyłu, która wynosi aż 814 mm.

Pojemność bagażnika nowego SX4 S-Cross przy ustawieniu tylnych foteli w pozycji pionowej wynosi 430 l, co plasuje ten model w czołówce najbardziej pojemnych crossoverów segmentu C.

Cennik nowe Suzuki SX4 S-Cross

Ambasadorem nowego SX4 S-Cross jest czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. Ten znany sportowiec wspiera działania komunikacyjne i reklamowe modelu Suzuki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama