/  /  /  /  / Nowe samochody Suzuki dla TS Podbeskidzie na rundę wiosenną
Suzuki Swift

Suzuki Swift

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe samochody Suzuki dla TS Podbeskidzie na rundę wiosenną

SMP|
null
© Suzuki
null

Suzuki Motor Poland i Japan Motors, jako partnerzy TS Podbeskidzie, przekazali klubowi osiem nowych samochodów Suzuki. To kolejny etap realizacji umowy partnerskiej zapoczątkowanej wiosną 2011 roku.

Preferencje piłkarzy i ich realne potrzeby zdecydowały, że tym razem flota aut jest zróżnicowana. Wśród samochodów są i miejski model Splash, i zadziorny Swift, i wszechstronne SX4, i terenowa Grand Vitara.

"Cieszy nas, że piłkarze docenili różne zalety różnych modeli, bo dzięki temu możemy pokazać wszechstronność gamy Suzuki - mówi Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland, który jednocześnie życzył zespołowi bogactwa punktów, tak potrzebnych w rundzie wiosennej.

Współpracę z Suzuki wysoko ocenia Wojciech Borecki, prezes zarządu TS Podbeskidzie. "Liczy się dla nas zarówno siła brandu, jak i stałość wsparcia, jakie otrzymujemy, co pozwala nam z większym spokojem myśleć o celach sportowych - dodaje Borecki.

Wręczający kluczyki do samochodów, Bogdan Leśniak, dyrektor Japan Motors poinformował, że z ośmiu przekazanych aut pięć ma napęd na cztery koła. "Jak zatem łatwo policzyć, napędzanych jest łącznie 26 kół, a tyle punktów zdobytych w rundzie wiosennej powinno wystarczyć do utrzymania w ekstraklasie, czego klubowi i kibicom, w tym także tym związanym z Japan Motors, życzę – zakończył Bogdan Leśniak.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama