/  /  /  /  / Julia Pietrucha wybiera Suzuki Swift
Suzuki Swift

Suzuki Swift

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena44 890 zł - 44 890 zł (aktualizacja: 2017-05-01)
Emisja CO2116 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km
 

Julia Pietrucha wybiera Suzuki Swift

Suzuki Motor Poland|
null
© Suzuki
nullnullnullnull

Piękna, młoda, utalentowana i on – dynamiczny, niezawodny i bezpieczny. Julia Pietrucha, aktorka znana z serialu „Blondynka” czy filmu „Testosteron” wie, czego chce od życia. Zasiadła właśnie za kierownicą nowego Swifta, który będzie jej towarzyszyć w wyjazdach na plan, a także w bliższych i dalszych eskapadach z przyjaciółmi.

Julia Pietrucha mówi, że uwielbia duże terenowe samochody, jednak zdecydowaną większość czasu spędza w mieście, stąd decyzja o miejskim aucie. Swift, jak przyznaje „świetnie się sprawdza w ruchu miejskim. Jest wygodny, praktyczny i elegancki. Staram się żyć w zgodzie z naturą i doceniam, że zużywa bardzo mało paliwa. Zaskoczyła mnie pozytywnie jego zwrotność i łatwość w manewrowaniu podczas szybkich przejazdów po ulicach Warszawy - dodaje.

Suzuki znów miało dobry miesiąc, Swift mocno w górę

Swift jest najpopularniejszych modelem w gamie miejskich samochodów Suzuki. Zapewnia komfort i wzorowy poziom bezpieczeństwa. Każdy model Swifta jest seryjnie wyposażony w 7 poduszek powietrznych i system ESP, dzięki czemu może się pochwalić najlepszym, 5-gwiazdkowym wynikiem w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Dorota Drelich (koordynatorka projektu 'Podróże Gwiazd z Suzuki'), przekazując aktorce kluczyki do samochodu, powiedziała: „Jesteśmy dumni z tego, iż aktorka wybrała właśnie Suzuki Swift. Pani Julii życzymy szerokiej drogi i nieustannej satysfakcji z podróżowania!”
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Swift