/  /  /  /  / 10 fajnych aut w przystępnej cenie
Suzuki Swift

Suzuki Swift

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Małe
Cena44 890 zł - 44 890 zł (aktualizacja: 2017-05-01)
Emisja CO2116 g/km
Żużycie paliwa5,0 L/100km
 

10 fajnych aut w przystępnej cenie

Kelley Blue Book|
null
© Ford
null

Wbrew przekonaniu, że na zakup atrakcyjnego modelu trzeba dużo wydać, specjaliści z prestiżowego Kelley Blue Book przygotowali listę dziesięciu „najfajniejszych” modeli, które oferowane są aktualnie na amerykańskim rynku w przystępnej cenie i łączą takie elementy jak nietuzinkowe wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami i nowoczesnym wyposażeniem.

Autor: Rafał Żaglewski

Ranking oparty jest na ocenach ekspertów serwisu motoryzacyjnego Kelley Blue Book, którzy wzięli pod uwagę takie czynniki decydujące o tym, czy dane auto można uznać za „fajne”, jak wzornictwo, osiągi oraz satysfakcja użytkownika. Bardziej obiektywne elementy oceny uwzględnione przy selekcji to bezpieczeństwo, zużycie paliwa, wpływ na środowisko, przestronność kabiny pasażerskiej oraz komfort podróżowania.

Amerykańscy specjaliści podkreślają, że tegoroczny ranking to próba wyróżnienia tych modeli, które oprócz typowych dla tego segmentu atutów (atrakcyjna cena jako ważne kryterium dla kupujących w czasach kryzysu oraz niskie zużycie paliwa) oferują coś jeszcze, a mianowicie sporo frajdy, funkcjonalność, ciekawe rozwiązania stylistyczne oraz nowoczesne elementy wyposażenia poprawiające bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Oto lista wyróżnionych w tym roku modeli (cena do 18 000 USD):
- Ford Focus
- Honda Fit/Jazz
- Kia Soul
- Mazda3
- Nissan Cube
- Scion xB
- Smart Fortwo
- Subaru Impreza
- Suzuki SX4
- Volkswagen Rabbit/Golf
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Swift