/  /  /  /  / W Suzuki Swift może wystąpić usterka fabryczna
Suzuki Splash

Suzuki Splash

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

W Suzuki Swift może wystąpić usterka fabryczna

UOKIK|

Jak poinformowała firma Suzuki Motor Poland, wybrane egzemplarze modelu Suzuki Swift w wersji silnikowej 1.2 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Suzuki Motor Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Suzuki Swift wersja silnikowa 1.2 mogły zostały zamontowane wadliwie wyprodukowane urządzenia wykonawcze układu ESP.

W ekstremalnych warunkach użytkowania może wystąpić zaburzenie pracy układów ABS/ESP/TCS.

W Polsce omawianą akcją serwisową objętych są 102 samochody Suzuki Swift (lista nr VIN patrz tutaj).

Generalny importer ma powiadomić listownie właścicieli samochodów objętych kampanią o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi. Ponadto spółka zobowiązała się do przeprowadzenia kontroli lub wymiany elementu wykonawczego ESP we wszystkich samochodach objętych kampanią, które znajdują się w autoryzowanych stacjach dealerskich oraz punktach sprzedaży Suzuki.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Suzuki Motor Poland (adres: ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa; tel. 22 329 41 00; email: service@suzuki.com.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Splash