/  /  /  /  / Nowe Suzuki SX4 i elementy podnoszące komfort
Suzuki Splash

Suzuki Splash

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Mini
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe Suzuki SX4 i elementy podnoszące komfort

Suzuki|
null
© Suzuki
nullnullnullnullnullnullnullnullnull

W nowym Suzuki SX4 kabinę pasażerską zaprojektowano tak, aby zapewniać komfort nawet podczas bardzo długich podróży. Z kolei podwójnie przesuwny, przeszklony dach panoramiczny ma jedną z największych powierzchni dostępnych w tej kategorii.

Dzięki wymiarom nowego Suzuki SX4 (4,300 mm długości całkowitej i rozstaw osi wynoszący 2,600 mm) pasażerowie mogą cieszyć się z bardzo przestronnej i wygodnej kabiny pasażerskiej. Przednie fotele zostały zaprojektowane tak, ale zapewnić jak największą przestrzeń na kolana pasażerów siedzących z tyłu, która wynosi aż 814 mm.

Pojemność bagażnika nowego SX4 przy ustawieniu tylnych foteli w pozycji pionowej wynosi aż 430 l, co plasuje ten model w czołówce najbardziej pojemnych crossoverów segmentu C.

Poprzez dobranie odpowiedniego ustawienia tylnej kanapy oraz podłogi bagażnika można przewozić bagaż o różnych gabarytach, co sprawia, że nowy SX4 jest idealnym samochodem dla rodzin i osób aktywnych.

Dach panoramiczny
Dach panoramiczny w nowym SX4, składający się z dwóch przesuwnych szklanych paneli, jest innowacyjnym rozwiązaniem. Przeszklony dach zajmuje powierzchnię od przednich aż po tylne siedzenia. To sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej relaksujące dla wszystkich pasażerów.Gdy dach jest zamknięty, całkowita długość paneli wynosi 1000 mm, a po otwarciu powierzchnia przeszklona wynosi aż 560 mm (będąc w czołówce największych powierzchni dachów panoramicznych w segmencie).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Splash