/  /  /  /  / Suzuki Kizashi w Polsce
Suzuki Kizashi

Suzuki Kizashi

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Suzuki Kizashi w Polsce

Producent|
null
© Suzuki
nullnullnull

Nowy model Suzuki Kizashi zadebiutuje w tym roku w polskich salonach sprzedaży. Ceny zostaną ogłoszone w listopadzie. W Niemczech Kizashi kosztuje od 26 900 EUR.

Japońskie słowo „Kizashi” oznacza preludium, nadejście czegoś wspaniałego. Pierwszy prototyp modelu Kizashi został zaprezentowany podczas międzynarodowego salonu samochodowego we Frankfurcie w 2007 roku. Drugi prototyp Kizashi został przedstawiony pół roku później, na 78-tym międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, z kolei odsłona Kizashi 3 miała miejsce na New York International Auto Show.

Entuzjastyczne reakcje publiczności sprawiły, że Suzuki Motor Corporation podjęło decyzję o rozpoczęciu produkcji tego modelu.

Kizashi to najnowsze dziecko Suzuki, szósty model w światowej gamie strategicznych pojazdów marki, która od lat konsekwentnie buduje wizerunek firmy innowacyjnej i skupionej na potrzebach klientów, zgodnie z filozofią hasła “Way of Life!”

Suzuki Kizashi to nowa jakość w segmencie D. Jak zapewnia sam producent, to połączenie japońskiej niezawodności, europejskiego stylu, doskonałych osiągów i walorów jezdnych, które dają prawdziwą radość z jazdy. To odważna, sportowa stylizacja, elegancki kokpit o wysokiej jakości wykonania, bogate wyposażenie, a także dynamiczne osiągi i komfortowe własności jezdne.

Sprzedaż modelu Kizashi rozpoczęła się wiosną tego roku w Ameryce i Szwajcarii. W polskich salonach sprzedaży Kizashi w wersji Sport zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Główne cechy modelu to:
- oryginalna i elegancka stylizacja nadwozia
- sportowy i dynamiczny charakter
- nowoczesna jednostka napędowa 2.4 VVT (178 KM)
- układ napędowy 2WD z manualną, 6-biegową skrzynią biegów lub zaawansowany układ napędowy 4WD z przekładnią bezstopniową CVT
- precyzyjnie zestrojony układ zawieszenia
- wzorowe wyciszenie i komfort jazdy

Ceny modelu zostaną ogłoszone już w listopadzie. Dla wstępnej orientacji dodajmy, że na rynku niemieckim Suzuki Kizashi kosztuje od 26 900 EUR.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Kizashi