/  /  /  /  / Suzuki Kizashi utytułowany
Suzuki Kizashi

Suzuki Kizashi

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Suzuki Kizashi utytułowany

Suzuki|
null
© Suzuki
nullnullnull

Już drugi rok z rzędu Suzuki Kizashi zdobywa najwyższe noty w badaniu satysfakcji kierowców według AutoPacific. Kizashi zadebiutował na rynku amerykańskim w grudniu 2009 roku. Sprzedaż w Polsce rozpoczęła się w listopadzie 2010.

W piętnastym badaniu satysfakcji amerykańskich kierowców AutoPacific ocenie poddano ponad 262 modeli w 12 kategoriach. Model Kizashi, który zbiera słowa uznania ze strony dziennikarzy motoryzacyjnych i właścicieli aut, zdobył tytuł w kategorii „samochód średniej wielkości”.

Kizashi został wysoko oceniony za stylistykę, prowadzenie, poziom komfortu, ergonomię, praktyczne rozwiązania, bezpieczeństwo, gwarancję, a także koszty użytkowania i cenę. W badaniu wzięło udział ponad 68 000 kierowców. Został uznany „Najlepszym samochodem średniej wielkości”

„Jesteśmy niezwykle dumni ze zwycięstwa Kizashi w AutoPacific - mówi Steve Younan, dyrektor działu planowania produktu i marketingu amerykańskiego oddziału Suzuki. „Uznanie ze strony konsumentów potwierdza, że Kizashi to stylowa alternatywa samochodu średniej wielkości, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i dostępność cenową”.

Kizashi to pierwszy sportowy sedan Suzuki w segmencie średnich aut. Stanowi wyjątkową kompozycję dynamicznego prowadzenia, estetyki klasy premium i kunsztu wykonania. Przedefiniował tradycyjny wizerunek sedana marki Suzuki, zachowując tym samym charakterystyczne dla niej przywiązanie do treści i wartości.

Kizashi zadebiutował na rynku amerykańskim w grudniu 2009 roku. Sprzedaż na polskim rynku rozpoczęła się w listopadzie 2010.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Kizashi