/  /  /  /  / Polska: Suzuki Kizashi kosztuje od 114 900 zł
Suzuki Kizashi

Suzuki Kizashi

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Suzuki Kizashi kosztuje od 114 900 zł

Suzuki Motor Poland|
null
© Suzuki
nullnullnull

W Polsce ruszyła właśnie sprzedaż Suzuki Kizashi. Nowy model w wersji Sport debiutuje dzisiaj w salonach dealerskich, oferowany w cenie od 114 900 zł.

Kizashi to nowa jakość sportowego sedana. Najnowsze Suzuki charakteryzuje europejska stylizacja połączona z japońską niezawodnością. Jego nowoczesna linia nadwozia, bogate wyposażenie i dynamiczne osiągi tworzą nową definicję radości z jazdy. Za najwyższy poziom bezpieczeństwa odpowiada szereg najnowocześniejszych rozwiązań.

Suzuki Kizashi dostępny jest w dwóch następujących wersjach:
- 2.4 Sport 2WD w cenie 114 900 zł (wersja przednionapędowa z 6-stopniową manualną skrzynią biegów)
- 2.4 Sport 4WD A/T (CVT) w cenie 129 900 zł (wersja z napędem i-AWD z przekładnią bezstopniową CVT)

Japońskie słowo „Kizashi” oznacza preludium, nadejście czegoś wspaniałego. Pierwszy prototyp modelu Kizashi został zaprezentowany podczas międzynarodowego salonu samochodowego we Frankfurcie w 2007 roku. Drugi prototyp Kizashi został przedstawiony pół roku później, na 78-tym międzynarodowym salonie samochodowym w Genewie, z kolei odsłona Kizashi 3 miała miejsce na New York International Auto Show.

Entuzjastyczne reakcje publiczności sprawiły, że Suzuki Motor Corporation podjęło decyzję o rozpoczęciu produkcji tego modelu.

Kizashi to najnowsze dziecko Suzuki, szósty model w światowej gamie strategicznych pojazdów marki, która od lat konsekwentnie buduje wizerunek firmy innowacyjnej i skupionej na potrzebach klientów, zgodnie z filozofią hasła “Way of Life!”

Lista nowości modelowych w europejskim segmencie D znajduje się tutaj.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Kizashi