/  /  /  /  / Nagroda dla Suzuki Kizashi
Suzuki Kizashi

Suzuki Kizashi

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nagroda dla Suzuki Kizashi

Producent|
null
© Suzuki
null

Model Suzuki Kizashi został okrzyknięty tytułem „Najlepszy wybór” w amerykańskim rankingu Consumers Digest.

Suzuki Kizashi zadebiutował na rynku amerykańskim w grudniu 2009 roku. Sprzedaż na polskim rynku rozpoczęła się w listopadzie bieżącego roku.

W rankingu amerykańskiego Consumers Digest ocenie poddano ponad 250 modeli w 12 kategoriach. Model Kizashi, którego opisywano jako rodzinny samochód dla uzależnionych od sportowej i jednocześnie komfortowej jazdy, zdobył tytuł „Najlepszy wybór”, w kategorii samochód rodzinny.

Kizashi został wysoko oceniony za stylistykę, prowadzenie, poziom komfortu, ergonomię, praktyczne rozwiązania, bezpieczeństwo, gwarancję, a także koszty użytkowania i cenę. Uznanie go za „Najlepszy wybór” odzwierciedla pogląd Consumers Digest, który z modeli ocenianych przez jury, oferuje wyjątkową jakość w stosunku do swojej ceny.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze zwycięstwa w rankingu Consumers Digest - mówi Koichi Suzuki, wiceprezes amerykańskiego oddziału Suzuki. „Zdobycie tytułu „Najlepszy wybór” sprawia, że konsumenci szukający stylowej alternatywy dla zwykłych sedanów rodzinnych dostrzegą takie atrybuty Kizashi jak bezpieczeństwo, niezawodność i dostępność cenowa.”

Model Kizashi to pierwszy sportowy sedan z napędem 4x4 w ofercie Suzuki. Stanowi ciekawą kompozycję dynamicznego prowadzenia, estetyki klasy premium i kunsztu wykonania. Jako pierwszy model przedefiniował tradycyjny wizerunek sedana marki Suzuki, zachowując tym samym charakterystyczne dla niej przywiązanie do treści i wartości.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Kizashi