/  /  /  /  / Auta terenowe Suzuki czyli najlepsza oferta dla oszczędnych
Suzuki Jimny

Suzuki Jimny

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Małe
Cena64 900 zł - 70 900 zł (aktualizacja: 2016-12-05)
Emisja CO2174 g/km
Żużycie paliwa7,8 L/100km
 

Auta terenowe Suzuki czyli najlepsza oferta dla oszczędnych

Auto Presse, 14 lutego 2006 (ar/hg)|(2006-02-17 14:11)
null
© Suzuki
null

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS oferuje najlepszy w Niemczech stosunek wartości do ceny w segmencie SUV – wynika z badań przeprowadzonych przez specjalistyczny magazyn „AUTOStrassenverkehr”.

Grand Vitara była w stanie stawić czoła renomowanym konkurentom, zwyciężając w takich kategoriach jak proces utraty wartości, podatki i ubezpieczenia, jak również w podsumowaniu wydatków na serwisowanie i paliwo.

Co więcej, świetne noty uzyskał również model Suzuki Jimny. Jak wynika z raportu ADAC Autokosten 2006, samochód charakteryzuje się najniższymi kosztami w kategorii lekkich pojazdów terenowych, uzyskując średni wynik 39,5 eurocentów na kilometr. W badaniach wykorzystano informacje zawarte w bazie obejmującej ponad 5,6 tys. egzemplarzy, biorąc pod uwagę takie czynniki jak cena zakupu, utrata wartości, jak również koszty stałe i wydatki na codzienną eksploatację.

Podobnie, w rankingu pisma „AUTOStrassenverkehr” Jimny zajął pierwsze miejsce. Przy kosztach użytkowania, które wynoszą średnio 424 EUR miesięcznie, jest to najniższy wynik wśród wszystkich pojazdów terenowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Jimny