/  /  /  /  / Ważne wsparcie dla TS Podbeskidzie
Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ważne wsparcie dla TS Podbeskidzie

Spółki|
null
© Materiały prasowe
nullnullnullnullnull

Suzuki Motor Poland i Japan Motors, jako partnerzy TS Podbeskidzie, przekazali klubowi sześć nowych samochodów Suzuki. Realizacja umowy zaczęła się już na początku maja, więc można stwierdzić, że kiedy klub wchodził do ekstraklasy, wraz z nim wjeżdżały tam samochody Suzuki.

Kierując się realnymi potrzebami i optymalizacją kosztów eksploatacji, zarząd klubu wybrał dwa Suzuki Swift, dwa SX4 oraz dwie Grand Vitary. Umowa zakłada, że samochody będą wymieniane na nowe co pół roku i że Japan Motors zapewni ich pełną obsługą posprzedażną.

„Umowa klubu z kolejnym ważnym i uznanym partnerem jest potwierdzeniem przyjaznego klimatu, jaki powstał wokół Podbeskidzia oraz rosnącej atrakcyjności marketingowej naszego brandu - z satysfakcją stwierdził Janusz Okrzesik, prezes TS Podbeskidzie.

Z kolei Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland, gratulował klubowi zarówno awansu do ekstraklasy, jak i  kibiców. „Przyznaję, że na naszej decyzji o partnerstwie z klubem zaważyła postawa kibiców Podbeskidzia, którzy dwukrotnie w ostatnich sezonach otrzymywali nagrodę fair play - powiedział Jędrzejewski.

Jeden z przekazanych samochodów (pięciodrzwiowa Grand Vitara 2.4 w wersji Premium) przeznaczony jest dla piłkarza Podbeskidzia, który zdaniem kibiców miał największy udział w awansie do ekstraklasy. Zaraz po ostatniej kolejce w pierwszej lidze ruszy plebiscyt, w którym kibice dokonają swojego wyboru. Dyrektor bielskiego Japan Motors Bogdan Leśniak uważa, że będą oni mieli wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia i zdradza, że sam nie wie, na którego z piłkarzy oddałby swój głos.

„To naprawdę wyrównana drużyna i wielu zawodników cieszyło nas swoją grą. Życzę kibicom i sobie byśmy podobny problem z wyborem tego najlepszego mieli po pierwszej rundzie w ekstraklasie, bo zakładam, że plebiscyt będzie stałym elementem naszej współpracy - deklaruje Leśniak.

Podobne życzenie wyraził trener beniaminka ekstraklasy Robert Kasperczyk, który jednocześnie (co zrozumiale) nie chciał zdradzić, którego ze swoich zawodników najchętniej widziałby za kierownicą Grand Vitary.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Suzuki Grand Vitara